Προς το περιεχόμενο

Danelectro pedals


drketikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά...κοιτούσα στο ebay και είδα ότι είναι πανφθηνα!!

 

μετράει να πάρω κανένα??

 

Μην αρχίσετε με τα ψαγμένα...δεν έχω και τρομερά εξασκημένο αυτί...να δοκιμάσω θέλω!!!! ;D

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το tape echo ειναι ολα τα λευτα

 

Αν ενδιαφερεστε για το reel echo (μαλλον αυτο εννοεις), πειτε μου να σας το δωσω σε καλη τιμη γιατι δεν το χρησιμοποιω με το μπασο και ειναι κριμα να καθεται. Ποσες φορες να παιξω σπιτι μου το "One of these days" ?... Οντως πολυ καλο το πεταλακι και η danelectro γενικοτερα με τις τιμες της και το design της .

Άλλωστε οπως ολοι ξερουμε δεν ειναι το πεταλι που κανει τον ηχο αλλα το ουγγανεζικο παρκετο στο στουντιο, που ειδικα οταν ειναι αβερνικωτο, αποροφα (εδω αρχιζει το "ψαξιμο") ανεπιθυμητες συχνοτητες απο τον ενισχυτη σου ενω μεταφερει τα vibes στους ενοικους τερμιτες που με την σειρα τους τραγουδανε εκστασιασμενοι αγγελικες αφρικανικες μελωδιες που διχως να το καταλαβαινεις, κανουν πιο πλουσιο τον ηχο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά αυτά που λέω???  ??? ??? ???

 

Το fish&chips ισως κατι να λεει. Δεν δειχνει ασχημο απο γνωμες που διαβασα. Το corned beef ειναι πολυ περιορισμενο. Δεν προσφερει ποικιλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου