Προς το περιεχόμενο

Εχω γυρισμα την Πεμπτηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορεί να ήσουν ηθοποιός που...τραγουδάει και λίγο!!.. ;D

 

(no prob...απλά ο τίτλος και το πρώτο ποστ δεν περιείχαν και πολλές πληροφορίες γύρω απο το θέμα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να ήσουν ηθοποιός που...τραγουδάει και λίγο!!.. ;D

 

(no prob...απλά ο τίτλος και το πρώτο ποστ δεν περιείχαν και πολλές πληροφορίες γύρω απο το θέμα..)

Θα μπορουσε να ρωτησει ο οποιοσδηποτε η να μην το σχολιασει καν...

Καταλαβαινεις τι εννοω!!! Τεσπα τα χαριτωμενα και τα αστεια δε με ενοχλουν. Τα προσβλητικα και οι ειρωνιες μου σπανε τα νευρα! Παντως ολοι εδω μεσα εχετε προκαταληψη με τις γυναικες... Σε οτι και να χω πει υπαρχει καποιος να μου την πει πολυ ασχημα. Εχω και αντρικο προφιλ εδω στο νοιζ και ποτε μα ποτε οτι και να χω ποσταρει δε με εχει ενοχλησει κανεις!!! Ο ιδιος αν8ρωπος ειμαι! Αλλα στη μια περιπτωση γυναικα και στην αλλη αντρας... Ουφ, τεσπα...

Τραγουδιστρια ειμαι και make-up artist και το γυρισμα αφορα το μακιγιαζ αυτη τη φορα... Αλλα θα συναναστραφω με μουσικους! Τωρα αν ειναι σκυλαδικο φαση, κριμα τη χαρα που πηρα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα τα χαριτωμενα και τα αστεια δε με ενοχλουν. Τα προσβλητικα και οι ειρωνιες μου σπανε τα νευρα! Παντως ολοι εδω μεσα εχετε προκαταληψη με τις γυναικες...

 

Και ποιοί είμαστε οι "ΌΛΟΙ εδώ μέσα"??.....Ανήκουμε σε κάποιο συγκεκριμένο σύνολο ατόμων με παρόμοια χαρακτηριστικά??

 

Λίγο άτυχη η δήλωση σου...

 

Anyway, you can think whatever suits you...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα τα χαριτωμενα και τα αστεια δε με ενοχλουν. Τα προσβλητικα και οι ειρωνιες μου σπανε τα νευρα! Παντως ολοι εδω μεσα εχετε προκαταληψη με τις γυναικες...

 

Και ποιοί είμαστε οι "ΌΛΟΙ εδώ μέσα"??.....Ανήκουμε σε κάποιο συγκεκριμένο σύνολο ατόμων με παρόμοια χαρακτηριστικά??

 

Λίγο άτυχη η δήλωση σου...

 

Anyway, you can think whatever suits you...

Καθολου ατυχη η δηλωση μου... Ολοι εννοωντας οι αντρες. Και ναι παρομοιο χαρακτηριστικο ειναι το φυλο σας...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε μην τη χανεις τη μπαλα! :)

 

δεν ειμαστε στο δημοτικο να χωριζομαστε αγορακια-κοριτσακια....ελεος δηλαδη!

 

Internet ειναι και δεν πρεπει να το παιρνεις εντελως σοβαρα κανεις δεν ξερει τον αλλο πραγματικα για να τον αντιπαθησει ή συμπαθησει πραγματικα.

 

και σιγα το σημαντικο θεμα που σου τρολλαραμε στην τελικη.

 

οσο για το αν στη λεμε επειδη εισαι κοπελα δεν ισχυει(εκτος του οτι δεν στη λεμε) γιατι υπαρχει τουλαχιστον αλλη μια κοπελα( απο οσο εχω δει) στο φορουμ και δεν την εχω δει ποτε σε μπαχαλο.

 

οποτε chill out ;)

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα τα χαριτωμενα και τα αστεια δε με ενοχλουν. Τα προσβλητικα και οι ειρωνιες μου σπανε τα νευρα! Παντως ολοι εδω μεσα εχετε προκαταληψη με τις γυναικες...

 

Και ποιοί είμαστε οι "ΌΛΟΙ εδώ μέσα"??.....Ανήκουμε σε κάποιο συγκεκριμένο σύνολο ατόμων με παρόμοια χαρακτηριστικά??

 

Λίγο άτυχη η δήλωση σου...

 

Anyway, you can think whatever suits you...

Καθολου ατυχη η δηλωση μου... Ολοι εννοωντας οι αντρες. Και ναι παρομοιο χαρακτηριστικο ειναι το φυλο σας...

Ε, που να το καταλάβω ότι με το: "εδώ μέσα" ,εννοείς...την Υδρόγειο!... ;D

Η συζήτηση μάλλον ξέφυγε...........

αφού πιστεύεις πώς όλοι οι συμμετέχοντες είναι ένα και το αυτό λόγω...φύλλου(και μάλιστα μέσα απο ένα απρόσωπο forum)...i rest my case...

 

 

just for the record...το ότι είσαι γυναίκα το κατάλαβα όχι στο πρώτο αλλά στο τρίτο ποστ που έκανες στο θέμα...

αυτό όμως δεν σημαίνει πως αν το γνώριζα θα συμπεριφορόμουν αλλιώς....την πλακίτσα θα την έκανα έτσι κι αλλιώς...Άν σε ενόχλησε συγγνώμη.....Άν όχι δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα...(ή υπάρχει??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

qοτsa grαφεις ολο μ@λ@κιες εδω και μερικες σελιδες το εχεις καταλαβει ? και προσβαλεις ολο τον κοσμο επειδη δεν καταλαβε τι διαολο εννοουσες οταν κοκκορευοσουν οτι εχεις γυρισμα. Παω να δω το myspace σου.ελπιzv τοylaxiston  να εχει καποιο λογο υπαρξης ολη αυτη η επαρση.

παντως οπως και να εχει καλη επιτυχια στο γυρισμα. επισης ευχομαι το γυρισμα αυτο να ειναι τοσο σημαντικο για την καριερα σου οσο νομιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου