Προς το περιεχόμενο

Eνα solo απο ενα κομματι μας...


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....ελληνικο ροκ - παιζουμε εχω ξανα αναφερθει στο παρελθον / ειμαστε οι Αγγελοι Της Νυχτας...και αυτο ειναι ενα σολο που εγραψα για ενα απο τα κομματια του album λιγο παραλαγμενο στη συγκεκριμενη περιπτωση λογω αυτοσχεδιασμου..

 

http://www.youtube.com/watch?v=m0WMioa5hQQ

 

Θα ηθελα τη γνωμη σας... γλυκια η πικρη

 

thanx

 

 

ΥΓ..ακουγεται ενας περιεργος ηχος...σαν να τρωει κανενας ποντικος τπτ.. και δε ξερω τι ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά αν έχεις ibanez είναι δύσκολο να μη σε τρώνε τα δάχτυλα. Μου θύμισε σόλο 80s που προσωπικά γουστάρω πολύ, αν και θα ήθελα λίγο δυναμικό παίξιμο παραπάνω. Αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα αυτιού και γούστου. Και ξέρεις τί έχει πει ο Κλιντ Ιστγουντ για τις απόψεις...

Το μόνο που θα είχα να προσθέσω, αν επιτρέπεται, θα ήταν στο τραγούδι, στα μελωδικά περάσματα του solo σου να βάλεις μια δισολία, ως πέρασμα όμως οχι στα γρήγορα μέρη.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά αν έχεις ibanez είναι δύσκολο να μη σε τρώνε τα δάχτυλα. Μου θύμισε σόλο 80s που προσωπικά γουστάρω πολύ, αν και θα ήθελα λίγο δυναμικό παίξιμο παραπάνω. Αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα αυτιού και γούστου. Και ξέρεις τί έχει πει ο Κλιντ Ιστγουντ για τις απόψεις...

Το μόνο που θα είχα να προσθέσω, αν επιτρέπεται, θα ήταν στο τραγούδι, στα μελωδικά περάσματα του solo σου να βάλεις μια δισολία, ως πέρασμα όμως οχι στα γρήγορα μέρη.

 

Mα μονο σολο 80's γουσταρω ;) ..... και αυτες ειναι οι επιρροες μου ....α! και στο album εχει δισολια...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ..ακουγεται ενας περιεργος ηχος...σαν να τρωει κανενας ποντικος τπτ.. και δε ξερω τι ειναι

 

H καρέκλα που τρίζει είναι (και μένα έτσι κάνει ;D)

 

Ωραίος φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καμερα κάνει τους θορίβους το έχο παθει και εγώ.Αλωστε γιαυτό ειναι τοσο κοντινός ο ήχος.Μακάρι να μπορούσα να γράπσω και να παίξω ετσι και εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς τυχαία παρακολούθησα βιντεάκι σου στο youtube όπου παίζεις και τραγουδάς ένα προπολεμικό ελαφρό τραγούδι του Σουγιούλ το οποίο τραγουδούσε η Δανάη Στρατηγοπούλου!...

 

Αν και είμαι απο αυτούς που υποστηρίζουν θερμά οτι η μουσική είναι μία , ομολογώ πως έχω εκπλαγεί λίγο απο τα δυό σου βίντεο...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..εχεις εκπλαγει? ευχαριστα νομιζω...βασικα ..τραγουδουσα και τραγουδαω επαγγελαματικα εδω και πολλα χρονια...αλλα αυτο ειναι ενα αλλο κομματι της ζωης μου...

 

Το εν λογω video που τραγουδαω τυχαια ειναι ακομα online..το χα ανεβασει για επαγγελματικους λογους και εμεινε εκει... :P

 

thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου