Προς το περιεχόμενο

Λοιπόν να πώ και εγώ τον πόνο μου!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα πώ κι εγώ τον πόνο μου και την αλληλεγγύη μου στον φίλο.... μιά που έχουμε ίδια βιώματα.... Κι εμένα με βουτήξαν κοντα σε γήπεδο, περαστικός με το αίσθημα διότι δεν έκαναν συλλήψεις στα επεισόδια κι έπρεπε να δικαιολογήσουν τα μεροκάματά τους, έφαγα το ξύλο της αρκούδας και 10 μήνες με αναστολή (αθωώθηκα στο Εφετείο) κι όλα αυτά γιατί είχα προκλητικό ντύσιμο (εν έτη 1985) με αμάνικο μπουφάν με σημαία του νότου στην πλάτη....

 

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A βρε Studio τι είπες τώρα............

Ξύλο του Αρκουδέα άνευ λόγου και αιτίας.

Χημεία και τέρατα με τις επιχειρήσεις "αρετής".

 

Η κρατική βλακεία δεν θεραπεύεται ......... Καταπολεμείται.

 

Γαμώ τη γραβάτα μου.

 

Ο επαναστάτης της πιστωτικής.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε drketikios...

Καλή επιτυχια στον αγώνα αυτο (γιατι περι αγώνα πρόκειται), μακάρι να καταφέρεις να αλλάξεις κάτι.

Μακάρι.

 

Δεν ειναι στο χερι του Παναγιωτη να αλλαξει κατι, ειναι στο χερι ολων. Και ο αγωνας δεν ειναι δικος του. Ειναι αγωνας συλλογικος, αγωνας μαζικος με κοινα και δυναμικα προταγματα. Αν οντως πιστευεις πως πρεπει να αλλαξουν καποια πραγματα, κοιτα να εισαι εκει, στον αγωνα. Να αποφασισεις εσυ, για εσενα και να μην αφηνεσαι στο μοιρολατρικο "ωχ αδερφε, δεν θα αλλαξει τιποτα, τζαμπα κοπος". Χαμενος αγωνας ειναι αυτος που δεν δωθηκε ποτε, και αν πιστευεις σε κατι, στηριξε το.

 

 

Mα συμφωνουμε, αυτο εννοώ και εγώ.Ασε που μου κατέβηκε μια ιδέα,αλλά μάλον θα στειλω ενα πμ στον Παναγιώτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντις...καλή η ιδέα σου..αλλά χθες μου συνέβει κάτι που μάλλον δεν μου δημιυργεί και την καλύτερη εικόνα!

 

Να κάνω μιά ερώτηση!!

 

Το λιμάνι, το μαγαζι, στην Θεσσαλονίκη ποιανού ειναι?Του Κανάκη? ??? ??? ???

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι στο χερι του Παναγιωτη να αλλαξει κατι, ειναι στο χερι ολων. Και ο αγωνας δεν ειναι δικος του. Ειναι αγωνας συλλογικος, αγωνας μαζικος με κοινα και δυναμικα προταγματα. Αν οντως πιστευεις πως πρεπει να αλλαξουν καποια πραγματα, κοιτα να εισαι εκει, στον αγωνα. Να αποφασισεις εσυ, για εσενα και να μην αφηνεσαι στο μοιρολατρικο "ωχ αδερφε, δεν θα αλλαξει τιποτα, τζαμπα κοπος". Χαμενος αγωνας ειναι αυτος που δεν δωθηκε ποτε, και αν πιστευεις σε κατι, στηριξε το.

 

πολυ σωστος ο Dead! ;)

για αυτο ειναι καιρος να ξυπνησουμε για να δουνε ολοι τους τι δυναμη εχουμε!

 

 

ον τοπικ

δυστηχος ειδα σημερα το τοπικ αρα εχασα κ την εκπομπη! :(

ομως κ αυτοι 00¨30 το βραδυ στη ερτ 3......

τεσπα.....

drketikios καλη συνεχεια καλη δυναμη κ να ξερεις οτι υπαρχουν αρκετοι ανθρωποι ακομα με πραγματικα αισθηματα που νοιαζονται κ για τους αλλους! ;)

keep on rocking

 

Υ.Γ. καιρο εχεις να κανεις ερωτησεις παντως.χαχαχαχα

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε...πλέον έμαθα τα πολλά...έφτιαξα την κιθάρα μου, πήρα ενισχυτή...πήρα και μια ακουστική!!

 

Οπότε καλά είμαι, πάντως χαίρομαι που είχε τέτοια απήχηση το θέμα!

 

Θα γράψω κάτι και στο ιστολόγιο( το blog μου), ίσως κάποιες ιστορίες που θα έπρεπε να ακούσετε!

 

Μακάρι να γίνει κάτι...έστω και μικρό! :) :)

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου