Προς το περιεχόμενο

The Noiz Playmates! (ΗΟΤ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aφου δηλωσω πως δεν ξερω να παιζω κιθαρα, και πως ειναι ολες αγορασμενες απο τις εργατοωρες των σκλαβων που δουλευουν στις πετρελαιοπηγες του πατερα μου, ιδου η οικογενεια μου ως εχει σημερα. Μιας και ειμαστε...λιγοι ;D, δεν μπορω να ξεχωρισω καποια...

 

Το dobro μου...

P1010714.jpg

 

 

 

ποπο ρε φίλε ζημιάααα!! έχεις σχεδόν τις κιθάρες που ονει-ρεύομαι! όλες τέλειες αλλά αυτό το dobro μου έσκισε τα σωθικά!! μπορείς να μου δώσεις info για να ξέρω που να το ψάξω όταν πάω για dobro?? Πανικός σου λέωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!! :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα λευτα σκοπευεις να δοσεις;

 

Δεν είναι για τώρα αλλά όταν θα μπορώ να πάρω dobro (υπολογίζω σε 3-4 χρονάκια) θέλω να ξέρω που θα τη βρω.. θα έδινα και 2000 αν τα άξιζε και παικτικά! ποιας εταιρίας είναι? Ελλάδα φέρνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

θα ηταν πολυ ενδιαφερον ενα clip με τις 6 θεσεις διαδοχικα να ακουσουμε τι κανει το "εργαλειο"...  :)

 

οπως επισης και κλιπακια με τη gibson!!!! περασε ασχολιαστο μαλιστα το γεγονος οτι παιζεις και με gibson! εντυπωσεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσεις ρε Χαρίλατρε γιατί κάνεις τα εύκολα δύσκολα! Γιατί δεν έβαζες ένα απλό blend pot ωρέ; Αθήνα μέσω Τρικαλων πήγες!

 

Όσο για την ΚΙΘΑΡΑ είσαι πολύ κωλόπαιδο τελικά.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου