Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για Marshall & Fender


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σωστά...! άλλωστε ο sf σου πρότεινε ήδη στην αρχή της κουβέντας κάποιον που είναι στα ίδια λεφτά με αυτά που πρότεινες...!

Συν το γεγονός πως μίλησες για "αναβάθμιση" του ήχου σας... αναβαθμιση είναι ΚΑΙ η λάμπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε πανω κάτω να συμφωνήσετε όλοι σε τι να καταλήξω?

Οκ, λαμπάτο να πάρω αλλα τα λεφτά που διαθέτω είναι 400 ευρω δυστυχώς!

Δεν μπορώ παραπάνω πραγματικά!

Και δεν μπορώ να άρω σβάρνα τα μαγαζιά και να δοκιμάζω εναν εναν τους ενισχυτές!

Αν γινεταί εσείς που ειστε πιο ψαγμένοι και έχετε ακούσει αρκετους να καταλήξετε αντικειμενικά σε έναν  συγκεκριμένο!

Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα απο όλους σας!

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε πανω κάτω να συμφωνήσετε όλοι σε τι να καταλήξω?

Οκ, λαμπάτο να πάρω αλλα τα λεφτά που διαθέτω είναι 400 ευρω δυστυχώς!

Δεν μπορώ παραπάνω πραγματικά!

Και δεν μπορώ να άρω σβάρνα τα μαγαζιά και να δοκιμάζω εναν εναν τους ενισχυτές!

Αν γινεταί εσείς που ειστε πιο ψαγμένοι και έχετε ακούσει αρκετους να καταλήξετε αντικειμενικά σε έναν  συγκεκριμένο!

Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα απο όλους σας!

Ευχαριστώ!

Aυτό δεν μπορεί να γίνει...!!! πως να συμφωνήσουμε όλοι? πίστεψέ με, αυτό στο οποίο όλοι θα συμφωνήσουν είναι να αγοράσεις λαμπάτο ενισχυτή (μόνο επειδή μιλάς για αναβάθμιση) και πως πρέπει έχοντας σαν δεδομένο αυτό - πως είναι η σωστή απόφαση δηλαδή αυτή, να αποφασίσεις εσυ ποιον θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω θα βοηθουσε να μας ελεγες τι μουσική παιζετε κατ'αρχας.

Απο κει και περα μιας και καλη παραμορφωση απο τον ιδιο τον ενισχυτη δεν θα πετυχεις σ'αυτα τα λεφτα

νομίζω οτι η προταση του superfunk για τον Blackheart Handsome Devil ειναι πααααααρα πολυ καλή μιας και τα καθαρά του είναι μια πολύ καλή βάση για να δεχτουν το οποιο Distortion/overdrive πετάλι.

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον οτι πληρώσεις παιρνεις τελικά. Ο πιο ισχυρός και ακλόνητος νόμος της αγοράς...

 

Ναι αλλά επίσης ισχύει το ότι αν ξέρεις τι να πληρώσεις, αξιοποιείς τα χρήματά σου πολύ, μα πολύ καλύτερα από άλλες περιπτώσεις... Τώρα όσον αφορά στις προτάσεις, έγιναν τρεις πολύ καλές και θα τις δεις αν ανατρέξεις στην αρχή του θρεντ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε καλέ μου, δεν διαβάζεις τι γράφουμε; Και στο παρόν θρεντ, μάλιστα... Ένας από τους χειρότερους ενισχυτές που'χω ακούσει ποτέ. Kαι δεν το λέω μόνο εγώ. Τι έγραψα προηγουμένως (και τι έχω πει πολλάκις); Aν μπορείς να τον βρεις να τον ακούσεις κάντο, αν όχι ΜΗΝ τον πάρεις σαν γουρούνι στο σακί.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου