Προς το περιεχόμενο

Ozzy Crazy Train Solo Video...


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσιιι!!! Ωραίος, αρχηγός! Εμένα μου άρεσε πολύ, αν και δικό σου το jam στο σόλο...Πολύ καλό!

 

 

(σ.σ. Συμβουλή: Να αφήσεις μουστάκι!)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Randy...!!!

Ibaneza μου είσαι πολύ καλός όπως πάντα αλλά μετά το αρχικό tapping,το οποίο έχεις αλλάξει λίγο  ;), στην αμέσως επόμενη φράση μην αλλάζεις θέση για τις τρίλιες..Κάντο όπως ο randy!!Γνώμη μου πάντα... ::)...Αλλά νομίζω οτι "μετράει" καλύτερα όπως το παίζει εκείνος. ;)

Το run στο τέλος το χεις πολύ καλά αλλά στο tapping, λιγο πριν, νομίζω οτι κάποιες νότες δεν πολυκάθονται.. ::)

Great try!! ;D

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σόλο το ξέρεις να το παίζεις αλλά στο One-take αυτό δεν το έπαιξες πολύ καλά.

 

Μείνε στο original. Ιδίως η φράση στο 9-12 πρέπει κατά τη γνώμη μου να είναι πολύ πιο fluent. Δεν μ'αρέσει staccato.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο σολο. Φρόντισε να παίζεις λιγότερες νότες στα σολο σου για να προλαβαίνει να τα ακούει το αυτί. Αλλιώς χάνονταί. Και βάλε πιο δυνατά την ένταση γιατι δεν ακούεσαι.

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου