Προς το περιεχόμενο

λιγες ωρες ακομα για το Μεγαλο Τελικο...


ex-synthakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω ακουσει κανενα σχολιο για το τραγουδι των Τουρκων....

Απο την Τριτη που το πρωτοακουσα το εχω ακουσει τουλαχιστον 30 φορες και ναι...

εστειλα 3 sms για να το ψηφισω!!! (και 2 για Βοσνια-Ερζεγοβινη)

 

P.S. Οι Mor ve Otesi (οι Τουρκοι) ειναι ωραια μπαντα, βρηκα αρκετα clips στο Youtube,

check them out!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επειδή έτυχε να δω κάποιο μέρος Γιουροβίζιον (ήμουν εκτός σπιτιού), σπάω το κεφάλι μου να βρω ποιο τραγούδι μου θυμίζει (μη πω ότι είναι ίδιο) το ρεφραίν του ρώσικου τραγουδιού που κέρδισε.  ??? Αν ξέρει κανείς ας βοηθήσει κρίμα είμαι να μείνω με την απορία.  ;D

 

Μ' αρεσε το "τραγούδι" της Ουκρανίας.  ;D ;D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγώ την αμαρτία μου τη είδα την eurovision και μάλιστα για πρώτη φορά στη ζωή μου ολόκληρη (έψαχνα αφορμή να κάνω διάλειμμα από μια εργασία).

 

Δεν εχω ακουσει κανενα σχολιο για το τραγουδι των Τουρκων....

Απο την Τριτη που το πρωτοακουσα το εχω ακουσει τουλαχιστον 30 φορες και ναι...

εστειλα 3 sms για να το ψηφισω!!!

 

Το τραγούδι των Τούρκων μου άρεσε πολύ στο couple αλλά στο refrain έχανε λίγο και μάλιστα θύμιζε λίγο ο ήχος του refrain muse.

 

Βασικά από τα τραγούδια ξεχώρισα αυτό της Αλβανίας και της Κροατίας και μου άρεσε πολύ και της Γαλλίας. Κατά τα άλλα αυτό το Ρώσικο μια μ$%^#κία και 1/2 μου φάνηκε. Πιστεύω πως εάν δεν υπήρχε κάποτε το ανατολικό μπλοκ και η τόσο στενές σχέσεις των χωρών της βαλτικής μάλλον θα κερδίζαμε εμείς σήμερα αλλά καλύτερα βασικά, άντε πάλι μετά να προσπαθούμε να εντυπωσιάσουμε την Ευρώπη με σκηνικά και χίλιες δυο άλλες παπαριές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ηθελα να κερδισει η Ουκρανια και οχι αυτη η λουγκρα ο Ρωσος.....εντωμεταξυ το πιο αστειο ηταν οταν παιρναν τα 12αρια καθοντουσαν αραχτοι και μολις τους εδειχνε η καμερα αρχιζαν να κωλοχτυπιουνται σαν τα χταποδια και καλα να δειξουν οτι χαιρονται

 

 

υ.γ

 

Ουκρανια is the law ρε

φερτε στην Ελλαδα Pussycat dolls με support Ani lorak να δουμε και κανα θεαμα της προκοπης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

* Είδα τον διαγωνισμό με έναν φίλο μου μέσω από το Internet καθότι δεν έχω TV (την σιχαίνομαι). Ρίξαμε ΠΟΛΥ γέλιο.

* Το τραγούδι της Ρωσίας ΔΕΝ μου άρεσε.

* Το δικό μας ΔΕΝ ήθελα να βγει πρώτο (ευτυχώς δηλαδή)

* Από όλα αυτά που ακούστηκαν μάλλον θα διάλεγα την Ισλανδία

* Μου άρεσε πάρα πολύ η φωνή του Ισραηλινού.  :)Το τραγούδι μέτριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω τι λετε για τη eurovision αλλα χτες το βραδυ ηταν απο τις λιγες φορες που η Αθηνα ηταν πανεμορφη....σαν βραδυ 15αυγουστου........στη Σκουφα δεν κυκλοφορουσε ουτε ενα αυτοκινητο, ησυχια εξω, οι δρομοι αδειοι, ευρισκς τραπεζι αμεσως στο Γκαζι για φαγητο, και το μονο που ακουγες ηταν οι φωνες των α/φων Μαγγιρα απο τα διαμερισματα......Μακαρι η ερτ να κανει καθε βραδυ Σαββατου eurovision.....

 

Α, ρε Ελληνα.........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τραγούδι της Ρωσίας είναι κλεμμένο. Η αρχή του είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ιδια με κάποιο άλλο τραγούδι που δεν μου ρχεται.

 

θα μου ρθει.... που θα παει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου