Προς το περιεχόμενο

Μαγνήτες σε ibanez


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποπο κανενας ακομα πος και ετσι :P ;D  :P

 

ηνε μεσημέρη κ δεν εχουνε σχολαση ακομα μάλον!!!  ;D :P :-X :-\ ;) >:( :)

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

;D ;D ;D ;D

 

Η τιμη που βλεπεις στον thomann και το playback ειναι τελικη και πανω απο καποιο ποσο τα μεταφορικα ειναι δωρεαν (πανω απο 300 ευρω στον τομαν). Και ναι λογικα φερνουν κιθαρες και στα χωρια  ;D Μονο αν ειναι νησι νομιζω παιζει καποια χρεωση. Οτιδηποτε συμβει απλα επιστρεφεις το οργανο και σου στελνουν αλλο.

Τρολολολολολολολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι αριστερόχειρας ή βάζεις καταλάθος αριστερές κιθάρες?? στο λέω γιατί έχει ξανατύχει... ;)

 

Γενικά πάντως καλή επιλογή η Ibanez και καλύτερα να πάρεις την 370.. σ αυτό το χρηματικό επίπεδο ακόμα και 20€ να δώσεις παραπάνω βλέπεις αρκετή διαφορά.. και η 370 θα σου μείνει για περισσότερο καιρό απ ότι η φθηνή... και θα είναι και λίγο πιο στιβαρή και σοβαρή κιθάρα.. 8)

 

από κει και πέρα οι ibanez όντως ταιριάζουν πολύ με dimarzio, κι εγώ dimarzio έχω βάλλει και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.. ;D

 

και όσο για αγορά από εξωτερικό αυτά τα μαγαζιά είναι άξια εμπιστοσύνης(Guitare playback, Thomann, Music Store κτλ κτλ..)  :)

 

Καλή αγορά! ;)

Απο ενισχυτή τι σκέφτεσαι??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αριστερόχειρας αφεντικός :P :P

 

για περιοχή είμαι β.Εύβοια

 

Μάλλον θα περιμένω λήγω ακόμα καιρό και θα πάρω την 370

 

αλήθεια θα την φέρουν σεταρισμενη η θα έχω και τέτοια να φτιάχνω μετά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις Περισσότερες φορές μια εργοστασιακή χρειάζεται ένα κάποιο setup.. λίγο το Action και να τη φέρεις στα ίσια της και επίσης οι ibanez έρχονται με d'addario που εγώ τις σιχαίνομαι και τις αλλάζω..  8)

 

αλλά να σου πω την αλήθεια δεν είναι και απαραίτητο.. παίζει η κιθάρα μια χαρά απ το εργοστάσιο και ειδικά αν δεν έχεις εμπειρία στο θέμα δεν θα καταλάβεις και πολλά!  :)

 

Για να σ δώσω να καταλάβεις όταν είχα πάρει την πρώτη μου κιθάρα ήμουν οκ και μετά από κανα χρόνο είχα αλλάξει χορδές 2-3 φορές μόνος μου και επειδή δεν είχα ιδέα από setup και είχε και floyd rose η κιθάρα την είχα κάνει σαν τα μούτρα μου! στραβή και action στον 1 πόντο περίπου! :o :o

αλλά εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι και έπαιζα κανονικά! μέχρι που ένας φίλος του πατέρα μου που είχε μαγαζί με μουσικά μου είπε να του την πάω για setup και κάθισε και μου είπε όλα τα λάθη που είχα κάνει και μου την έφερε σωστά κι από τότε κατάλαβα και κάνω setup μόνος! ;)

 

Αυτό που θέλω να σ πω είναι να πάρεις την κιθάρα και από κει και πέρα εδώ είμαστε εμείς να μας ρωτήσεις ότι θες! ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου