Προς το περιεχόμενο

CTS pots (που θα βρω);


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξέρετε πια είναι η διαφορά! κάποτε παρήγγειλα μια λίστα με 130 διαφορετικά κυκλωματικά στοιχεία από 2 κομμάτια το ένα. Φανταστείτε την φάτσα του υπαλλήλου που θα έψαχνε να βρει την δική μου παραγγελία! δεν είναι thomann ώστε να μπορεί σε 10 λεπτά να συλλέξει αυτά που παρήγγειλες!

 

 

Σιγά μην έχει και υπαλλήλους ο Όλαφ!  ;D ;D Τον τελευταίο χρόνο που ανοίξαν περισσότερο οι δουλειές, μπορεί, παλιότερα ήταν μάλλον one man show.

 

Φίλε μου, είναι γνωστός ο Banzai, προσωπικά ψωνίζω από εκεί πάνω από 3 χρόνια (αν θυμάμαι καλά), αλλά τα προβληματάκια του τα έχει, και καλό είναι να τα λέμε.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω ειμαι παλιος πελατης του ολαφ. απο την εποχη που το σαιτ ηταν σαν ...σπιτικο!

 

αλλες φορες αργει ε κ ν ε υ ρ ι σ τ ι κ α και αλλες φορες τα παιρνεις στο φτερο...

 

παντως, μη σου τυχει backordered item...  καηκες!  ;D  ;D  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω ειμαι παλιος πελατης του ολαφ. απο την εποχη που το σαιτ ηταν σαν ...σπιτικο!

 

αλλες φορες αργει ε κ ν ε υ ρ ι σ τ ι κ α και αλλες φορες τα παιρνεις στο φτερο...

 

παντως, μη σου τυχει backordered item...  καηκες!  ;D  ;D  ;D

 

Εμένα μου είχε κάνει και λάθος σε πράγματα που έστειλε (άλλα αντί άλλων...) και φυσικά έχω φάει και καθυστερήσεις άνω των 2 μηνών...  ::)

 

Το εκνευριστικό στην περίπτωση αυτή, είναι ότι η χρέωση γίνεται με την παραγγελία, πράγμα ανεπίτρεπτο. Δεν ξέρω αν το έχει αλλάξει τώρα, και δε λέω ότι φταίει ο ίδιος, έτσι είναι το σύστημα που χρησιμοποιεί για τις παραγγελίες.

 

Από την άλλη το θετικό είναι ότι, ακριβώς επειδή είναι... οικογενειακή η κατάσταση, πολλά προβλήματα λύνονται στο φτερό. Στη δική μου περίπτωση, συνεννοηθήκαμε με mail και λύσαμε το πρόβλημα σε 2 μέρες.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρήγγειλα από αυτό το ebay store:

http://stores.ebay.com/jstAjem-Parts

 

3x CTS pots (4.95$)

1x CRL switch (10.95$)

1 σετ knobs για strat (4.95$)

Μεταφορικά για όλα αυτά: 2$ !!!!

 

Σύνολο: 32.75$ ==> 21€ ;)

 

Καλά είναι νομίζω ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρήγγειλα από αυτό το ebay store:

http://stores.ebay.com/jstAjem-Parts

 

3x CTS pots (4.95$)

1x CRL switch (10.95$)

1 σετ knobs για strat (4.95$)

Μεταφορικά για όλα αυτά: 2$ !!!!

 

Σύνολο: 32.75$ ==> 21€ ;)

 

Καλά είναι νομίζω ;D

 

 

 

 

ειναι ειναι...  ;)

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για να πω και γω την εμπειρία μου με τον Μπανζάη, το χειμώνα είχα πάει στο Βερολίνο διακοπές οπότε είπα να του ρίξω μία επίσκεψη να γλιτώσω και τα μεταφορικά. Το κατάστημα ήταν στην ουσία αποθήκη (στο δεύτερο όροφο ενός μικρού κτιρίου με πράγματα παντού - δεν έχω ξαναδεί τόσο γεμάτο χώρο). Ήταν δύο παλικάρια και όντως πηγαίναν με το πάσο τους. Πάντως είναι πράγματι εντάξει. Ύστερα μου κάναν μια παραγγελία λάθος και μου στείλαν τον διακόπτη χωρίς να μου ζητήσουν τον λάθος κτλ. Αν και αργήσαν πολύυυ. Πάντως τώρα που φύγαν απο κει που ήταν και πήγαν σε μεγαλύτερο χώρο νομίζω πήραν και περισσότερους εργάτες. Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου