Προς το περιεχόμενο

μπατε κραξτε αλεστε :P


OlvaR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σημερα εψαχνα μεσα στο pc μου για παλια κοματακια που ειχα ηχογραφισει ειτε για να κραταω ιδεες ειτε για εργασιες και βρηκα ενα κοματι που ποτε δεν μπηκα στον κοπο να το τελιωσω δεν ξερω γιατι.. :P ρηξτε μια ματια η ηχογραφιση δεν ειναι και σπουδεα και εφαγε κε μια σημπιεση σε Mp3 αρα θα εχει γινει λιγο κωλος :P επισης το κοματι δεν εχει μπασο ....

 

http://www.box.net/shared/6vu4mke8wo

 

feel free to krax

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου δώσω εξαρχής μπράβο γιατί είναι 100% δικό σου και δεν είναι άλλος ένας αυτοσχεδιασμός πάνω σε backing track ή τέλος πάντων κομμάτι άλλου κλπ γιατί προσωπικά μπούχτησα απο αυτά....

 

Ένα δευτερο μπράβο γιατί είναι ζωντανό το κομμάτι και μεταλιζον...

Δε ξέρω βεβαια ποιος ήταν ο σκοπός του ούτε οι συνθήκες ηχογράφησης, αλλά θα με ενδιέφερε να ακούσω κάτι πιο φρέσκο δικό σου....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστο φιλε αν και προσωπικα δεν μαρεσει και τοσο (ισως να ειναι και λογο κακης ηχογραφισης) αλλα νταξει πιστευω οτι την παλευει λογο variation...μεσα στο καλοκαιρι θα ηχογραφισω αρκετες ιδεες που εχω εδω και μηνες αλλα λογο σχολης δεν προλαβενω να ασχοληθω πολυ με ηχογραφησεις. ηθελα στης επομενεςς ηχογραφησεις να καταφερω να βγαλω και καποια ποιοτητα στον ηχο...για αυτο δεν καθομαι να τα κανω τσακ μπαμ να τελιωνω οπως αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, πέρα από τον άσχημο ήχο της μπότας που σε ένα σημείο μου πόνεσε το αυτί έχω ακόμα μία ένσταση. Προσπάθησες να ενώσεις σε ένα κομμάτι τόσα διαφορετικά μουσικά θέματα μεταξύ τους χωρίς τις κατάλληλες μουσικά γέφυρες. Παρόλα αυτά τα επιμέρους κομμάτια έχουν πολύ ωραίες ιδέες μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα μεσα στο μαυρο χαλι που εχει η μποτα εκανε το αυτι σου να πονεσει? :P

 

Άσε τη μπότα μωρέ δεν πειράζει. Είναι μια καλή προσπάθεια το κομμάτι στην τελική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου