Προς το περιεχόμενο

ποσοι στο νοιζ απο βολο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 184
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χρεωση 10 ευρω το 2ημερο για την αγκαιλοία σου φιλος ναπούμ.

 

Αλλες 2 μερες ειναι παιδια.Μπούτι ασε κάτω το μπούτι απ την κότα κ συντόνισε την κατασταση γιατι πρεπει οσοι δεν ειναι βολος να ξερουν ωρες κτελ-τρενα για να ρθουν.

 

Χμμ οσο για τους μεζέδες δε θα το σχολιάσωω...θα φανει ποιος θα το προλάβει το θεμα.Δεν ισχυει ουτε σειρα προτεραιοτητας ουτε κλήρωση ουτε δώρο.Το καλύτερο πηρουνι αυτοανακυρήσσομαι κ παιρνω βασιλικη ποζα στους μουσμουλοκεφτέδες.

 

 

REGARDS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eξεχάσθειν, Δευτέρες το τσιπουράδικό μας είναι κλειστό..... δεν πειράζει θα πάμε αλλού.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε ρε γμτ κ τωρα ειχα σκοπο να σε πω βαλε μπρος τη φωτια....ερχόμαστεεεε...Που θα παμε ρε και θα μας δώσουν στουντιακή ποιοτητα κ περιποίηση?Μαλακία γμτ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον μαλλον ειμαστε 6 μεχρι τωρα , μου απαντησε θετικα και jeremy πριν λιγο .

υπαρχουν μονο 3 θεματα να κανονισουμε.

-1.    ο nicolasath72 ειπε "μουα + 2 " . αυτο σημαινει οτι μπορουμε να φερουμε και τις γυναικες μας και τα παιδια μας? κατι παρομοιο με ρωτησε και ο elavd και δεν ηξερα τι να του πω . εγω ψηφιζω να ειμαστε οσο γινεται πιο νοιζ μεμπερς φαση , αλλα δε θα γινει παρεξηγηση αν καποιος φερει και συνοδεια , νο προμπλεμ.ψηφιστε...

-2. ο elavd μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα οποια ωρα και να το κανουμε αλλα προτιμαει μεσημερι . εγω επισης δεν εχω προβλημα με την ωρα αλλα προτιμω βραδυ . την ημερα θα βελαξουμε με το τσιπουρο... !  ψηφιστε λοιπον , μεσημερι ή βραδυ?

- 3 σε ποιο τσιπουραδικο θα παμε ? ο studio54 για μενα εχει τον πρωτο λογο να προτεινει . ολο και κατι παραπανω θα ξερει. οι προδιαγραφες ειναι οι εξης : μαγαζι οπου θα μπορουμε να μιλαμε , ισως και να φωναζουμε , ησυχο,οχι τουριστικο , οχι σνομπ, χωρις να ενοχλουμε και χωρις να μας ενοχλουν , και να ειναι οκ απο μεζεδες . τσιπουρο αμα δε γουσταρουμε θα πιουμε εμφιαλωμενο. ψηφιστε....

 

επισης

- nicolasath27 σου εχω στειλει κι εσενα πμ , δε μου εχεις απαντησει . δεν ειναι υποχρεωτικο , απλα αν θες πρεπει σε καποιον να δωσεις το κινητο σου (οπως ανεφερες παραπανω) για τυχον συνενοησεις της τελευταιας στιγμης.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πιστεύω καλύτερα με γυναίκες (να κάνουν κόμμα) και να μας αφήσουν στην ησυχία μας.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχουν κ φιλες οι γυναικες σας και ειναι μεχρι 23-24 φερτε, αλλιώς τσού.Οχι κρασάκι ομως.

 

 

Απογιομα-βραδυ ειναι καλυτερη φαση ναι.Αναφερθηκε και το τζαμάρισμα το οποιο αν τελικα θα γινει που και ποτε θα λαβει χώρα αν θα μαζευτουμε στα σκοτεινα?

 

Τζιπουραδικο λογικα ο στούντιος θα χει καποιο γνωστο φίλο με καλη φαση γιατι κατω παραλία ειναι μαμησε τα.Καλα τα λες με το τσιπουρο για το τι πρεπει να παιζει για να ειναι καλό.Σε καποια φαση ειχα παει στην νεα ιωνια σε ενα τσιπουραδικο τελειο αλλα δεν ξερω πως βρεθηκα εκει κ πως λεγοταν.Ηταν παντως καλα χωμενο σε στενακια κ ειχα τσιπουρομεζε αψογο.Δεν δινω ομως πληροφοριες γιατι δεν θυμαμαι που κ πως λεγεται.

 

ΚΑτι τελευταιο για μενα ειναι οτι αν γινει βραδυ δε θα χω μερος να μεινω οποτε θα παρω αμαξι κ θα πρεπει να επιστρεψω μετα το βραδυ-πρωι δεν ξερω πότε.Οποτε δεν εχει πολλα τζίπουρα για μενα...αλλα φαι βάλτε καργα να παρουν τα πηρουνια φωτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλεπω κανενα νεο παιδια τι γινεται?Να ετοιμάζομαι?Να κανω σολάριο και μαυρισμα ταράτσα ή να ρθω με παντοφλα-σαγιοναρα εναλλακτικος ψαγμενος κουλτουριαρης τζαζιστας της φωτιας?Τι θα κανουμε με ωρα μερος κτλ?Εχω κ το χτέλ να προλαβω.Εσεις καλα ειστε ετοιμοι και ξυρισμενοι για το χταποδετο...εγω πρεπει να τρεχω για κτελ κ αστικα βολιωτικα καταραμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου