Προς το περιεχόμενο

ποσοι στο νοιζ απο βολο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί??? δεν κάνουν νoiz οι μασέλες μας?  ;D  :D  ;D

 

Αν είμαι εδώ.... καραμέσα.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 184
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εδω θα ειμαι κι εγω . οπότε ειμαι μεσα . 27 ειναι σαββατο , νομιζω καλυτερα ειναι να βρεθουμε σαββατο γιατι δευτερα δουλευουμε καποιοι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η σύναξη έγινε μετά καφέδων σπίτι μου, Μας τίμησαν με την παρουσία τους Elavd, Trigga, GeorgeVolos.

Oι πενιές είχαν χρώμα Jazz Rock Blues.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περάσαμε ενα πολύ όμορφο απογευμα στο φιλόξενο σπίτι του Δημήτρη!Οι ενισχυτές ηταν στο standby κ οι κιθάρες κουρδισμένες περίμεναν! ;)

 

P.S Δημήτρη πρόσεχε την Burny γιατι μας αρεσε πολυ κ στους τρεις!!  ;D :D :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας είπα ρε παιδιά... μπορεί να την πλέρωσα 1000 ευρά +200 περίπου οι EMG αλλά είναι όπλο.

Έχει μπράτσο δέντρο (58άρας μάλλον) και είναι Custom, η ρουφιάνα στριγκλίζει για πλάκα.....

 

ΦΦ Μάκη σε πιάσαμε Κώτσο  :P  ;D  :D

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περάσαμε όμορφα, όμορφα, όμορφααααα...

Από όλα είχε ο μπαχτσες, καφεδάκι, μελομακάρονα, κουβεντούλα, blue-notes από Trigga, G&L, Burny, Strats κλπ κλπ...

 

Ευχαριστούμε τον Studio54 για τη φιλοξενία, και την οικογένειά του για την υπομονή που έδειξε...:) ;D

 

ΥΓ: Επιφυλλάσσομαι να ανεβάσω μια φοβερή photo :)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά ρε Ηλία, απλά ήμουν απροετοίμαστος, την επόμενη φορά θα παιξει και μεζεδάκι, τσιπουράκι κλπ.

Και θα κατεβάσω και καναδυό κιθάρες ακόμα με καναδυό ενισχυτάκια να γίνει τζερτζελές....  :D ;D  :D ;D  :D ;D

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο στουντιοδημητρης ειναι κ πολύ ατομο ναπούμ.Ξεκανονισε για μας οτι ειχε φτιαξει κ μας εβγαλε και........5 κιθαρονια για το καλημέρα σας.Το μελομακάρονο μέτρησε ασχημα και παιζει να ηταν απ τα καλύτερα τα φετινα.

 

Ολα μια χαρα κ ευχαριστω κ γω τους κατοίκους της 2οροφης κατοικίας που δεν πετάξανε ντομάτα φρέσκια απ το παρτέρι :P

 

Υ.Γ.Τα λεμε οταν αξιωθει η HOL και μου το φτιαξει το ιντερνετ.Κι αμα ξαναφύγω απο οτε χεσε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου