Προς το περιεχόμενο

Μεσαίος Σε Tele..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 θα εχεις,τα δυο κλασσικα (vol & tone) της tele & ενα vol. του μεσαιου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Kι εγώ το σκέφτηκα αυτό.... και μάλιστα αγόρασα και τον μαγνήτη που είναι "τυπου" P-90 από G&L ASAT, συνδεσμολογία όχι σαν της Strat αλλά Custom διότι θέλω οποσδήποτε την Neck- Bridge θέση οπότε σίγουρα θα παίξει Push Pull διακόπτης......

3b9d_1.JPG

 

Όμως την G&L μου ΔΕΝ την αγγίζω διότι παίζει ΤΕΛΕΙΑ, και σκέφτομαι ότι μάλλον για να προβληματίζεσαι εσύ με αλλαγές μάλλον δεν έχεις "πέσει" σε καλή Tele.......ακόμα.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα σύνδεση, και ήμουν στα 999 ποστς, αλλά τώρα αποκαταστάθηκε η τάξη και έγινα κι εγώ Noizholic... ;D

 

Δηλαδή, θα μου 'ρθει ο Αλεκέλης στην επόμενη πρόβα με hamburger, να μου πει: "Κοίτα! Χάμπουργερ gia candry-jazz kalo, h oxi? Gia pio brogresiv metal kai indastrial kanei, den mou eipane? ;D

 

Τέλος πάντων, εγώ προτείνω να την κάνεις την πατέντα Αλεκέλη, αγόριμ'... Σου 'πα, βέβαια, πάρε μια LP να βρεις την υγειά σου, δεν μ' άκουσες... Τώρα, βέβαια έγινε η αρχή, με τον ένα χάμπουργκερ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου