Προς το περιεχόμενο

Οι νέοι και τα προβλήματά τους (#2352)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

[ Ακολουθεί περιττή προσπάθεια ανοίγματος ενός θέματος που έχει ήδη ανοιχτεί και συζητιέται κανονικά. Έπονται παρεξηγήσεις και λοιπά νεο-ελληνικά φαινόμενα, ήσσονος σημασίας]

 

--------------

 

 

Ειμαι νεος στο noiz καλως ηρθα! ;D

Λοιπον.. Αρχισα να ασχολουμαι με προγραμματα στο pc (FL studio και reason)και μου ηρθε μεγαλη καψα να αγορασω ενα synth. Επειδη ειμαι καινουριος και σε αυτα... εκτος απ το οτι δεν ξερω τι μου γινεται με τοσα που βλεπω δεν εχω καταληξει ουσιαστικα πουθενα... Στην αρχη σκεφτομουν για ενα roland SH-201, διαβαζα διαφορα γι αυτο... Αλλοι ελεγαν οτι ειναι καλο για καποιον που θελει να ξεκινησει κ αλλοι λεγανε οτι ειναι μαπα ο ηχος του... θα παω να το δοκιμασω ομως για επιβεβαιωση σε 2-3 μερες..

Θελω να παιζω κυριως ελεκτρο μουσικη... Το θεμα το ανοιξα για να μου προτεινετε κατι εσεις που ειστε και πιο εμπειροι :P

 

Μπορει καποιος να με φωτισει; ??? Περιμενω απαντηση(-εις) :D

-- eLectRicitY --

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειμαι νεος στο noiz καλως ηρθα! ;D

Λοιπον.. Αρχισα να ασχολουμαι με προγραμματα στο pc (FL studio και reason)και μου ηρθε μεγαλη καψα να αγορασω ενα synth. Επειδη ειμαι καινουριος και σε αυτα... εκτος απ το οτι δεν ξερω τι μου γινεται με τοσα που βλεπω δεν εχω καταληξει ουσιαστικα πουθενα... Στην αρχη σκεφτομουν για ενα roland SH-201, διαβαζα διαφορα γι αυτο... Αλλοι ελεγαν οτι ειναι καλο για καποιον που θελει να ξεκινησει κ αλλοι λεγανε οτι ειναι μαπα ο ηχος του... θα παω να το δοκιμασω ομως για επιβεβαιωση σε 2-3 μερες..

Θελω να παιζω κυριως ελεκτρο μουσικη... Το θεμα το ανοιξα για να μου προτεινετε κατι εσεις που ειστε και πιο εμπειροι :P

 

Μπορει καποιος να με φωτισει; ??? Περιμενω απαντηση(-εις) :D

 

καποιος Moderator να σβησει αυτο το θεμα το ανοιξα σε λαθος κατηγορια........... :-X :-\

-- eLectRicitY --

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σακης τοτε αγοριμ τι μπαινεις εδω μεσα για να ξεσκασεις κ να βρεις φιλους στο εμεσέν.Μπουρδελεψαμε μου φαινεται.Τι απαξιωση ειναι αυτη που κανεις στο φορουμ κ σε αυτους που οντως συμμετεχουν κ συζητουν με αποτελεσματα θετικότατα.

 

Απλα εισαι ακυρος.Εδω μοντια κ ανωτερα βια δεν ριχνετε βλεπω καμμια κοκκινη καρτα.Αλλα σε αλλες μακακιες πρωτοι ειστε ναπουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου