Προς το περιεχόμενο

Τι χορδές;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και να φανταστεις οτι τις πηρα απο φιλο που εχει μαγαζι και κανει πραγματικα καλες τιμες (για ελλαδα).

τελικα ο θωμας τις περισσοτερες φορες ειναι μονοδρομος!!!!

πχ..μιλουσα με τον φιλο μου (που εχει το μαγαζι) για αυτην την κιθαρα και μου την εδινε -15% απτον στολλα λογο φιλιας ενω στους αγνωστους πελατες -7%

 

http://www.stollas.com/product.asp?intProdID=546

δηλαδη περιπου 643 ευρω.....ωραια μεχρι εδω?

 

ιδου και το μαγαλειο του θωμα...(και χωρις να ειμαστε φιλοι :D :D )

 

http://www.thomann.de/thoiw2_artikel-169086.html?sn=28cd66a76e0739cbfe15ccf171145b52

 

sorry για το off topic αλλα δεν κρατιομουνα :D

 

Αυτό είναι πάγια τακτική των ελλήνων εμπόρων, να κόβουν 10-15% στους επαγγελματίες μουσικούς και στους "φίλους", γιατί η αλήθεια είναι ότι κανένας δεν είναι φίλος τους όταν πρόκειται για εμπόριο.

 

Ειδικά στις χορδές, τα κέρδη είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ. Tα περισσότερα ελληνικά μαγαζιά συντηρούνται από τις χορδές και τα δήθεν σεταρίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 171
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ο συγκεκριμενος ειναι πραγματι φιλος (απτο λυκειο) αλλα οταν μπαινει το επαγγελμα στην μεση ολα αλλαζουν τελικα...(η αληθεια ειναι πως ο στολλας πχ του τα δινει πανακριβα και δεν εχει περιθωρια,πιστευω πως ψωνιζει χοντρικη οσο εμεις λιανικη απτο θωμα)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο συγκεκριμενος ειναι πραγματι φιλος (απτο λυκειο) αλλα οταν μπαινει το επαγγελμα στην μεση ολα αλλαζουν τελικα...(η αληθεια ειναι πως ο στολλας πχ του τα δινει πανακριβα και δεν εχει περιθωρια' date='πιστευω πως ψωνιζει χοντρικη οσο εμεις λιανικη απτο θωμα)[/quote']

Καπως ετσι παιζει γιατι και εγω ψωνιζω απο φιλο και απο οτι εχω δει τις τιμες που τα περνει ενα 15-20% ειναι αυτο που μπορει να σου κανει για να βοηθησει και εσενα και την τσεπη του και να μην εχει κανεις παραπονο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παδια απο τη στιγμη που υπαρχει το www.ebay.com ,

το www.webstrings.com&& & o ΘΩΜΑΣ&ακομα απο εδω ψωνιζετε χορδες??

&

δεν σας καταλαβαινω δηλ!!!em.icon.bigsmile.png

 

εγω εχω "καταντησει" :lol: να αγοραζω τα 12 σετ 29 δολλαρια (μαζι με τα μτφ 40 δολλαρια δηλ. 33 ευρω δηλ. 2,75 ευρω το πακετο!!! (D'Addario,Vinci,Dean Markley κτλ.)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παδια απο τη στιγμη που υπαρχει το www.ebay.com ' date='

το www.webstrings.com&& & o ΘΩΜΑΣ&ακομα απο εδω ψωνιζετε χορδες??

&

δεν σας καταλαβαινω δηλ!!!em.icon.bigsmile.png

 

εγω εχω "καταντησει" :lol: να αγοραζω τα [b']12[/b] σετ 29 δολλαρια (μαζι με τα μτφ 40 δολλαρια δηλ. 33 ευρω δηλ. 2,75 ευρω το πακετο!!! (D'Addario,Vinci,Dean Markley κτλ.)

 

Έχει δίκιο ο SUPERFUNK, αγόρασα δοκιμαστικά από το webstrings 10 σετ και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκιο ο SUPERFUNK' date=' αγόρασα δοκιμαστικά από το webstrings 10 σετ και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.[/quote']

 

Ποιό σετάκι αγόρασες;Με ποιές μεγάλες μάρκες θα τις σύγκρινες;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Webstrings ειναι D ADDARIO απλα σε αλλη πιο ¨απλη¨ συσκευασια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου