Προς το περιεχόμενο

Έκκεντρον - Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά..ξέρει κανείς να μου πει που ακριβώς είναι η τσεχικη στην τούμπα..?

μένω τουμπα και οσες φορές έχω ανεβει την λαμπράκη προς τα πάνω δεν είδα καμια μπυραρία  :(

 

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ειναι πανω σε κεντρικο δρομο, για αυτο. Θυμαμαι ειναι σε ενα παραλληλο κατω απο τον κεντρικο, πισω απο ενα σχολειο, διπλα σε ενα σουπερμαρκετ (nailed it :P).

Εχω χρονια να παω και δε ξερω καθολου την περιοχη της Τουμπας οποτε δε μπορω να σε βοηθησω παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά..ξέρει κανείς να μου πει που ακριβώς είναι η τσεχικη στην τούμπα..?

μένω τουμπα και οσες φορές έχω ανεβει την λαμπράκη προς τα πάνω δεν είδα καμια μπυραρία  :(

 

Φαντάσου την Λαμπράκη την στάση Βαρνάβα. Στη γωνία έχει ένα σχολείο. Πριν το σχολείο (όπως πάει η φορά του  δρόμου) έχει ένα στενό (κατηφόρα) που σε βγάζει σε σουπερ μάρκετ μεγάλης αλυσίδας. Κατεβαίνοντας το στενό στα δεξιά σου βρίσκεις δρομάκια παράλληλα στην Λαμπράκη. Δεν θυμάμαι αν είναι στο πρώτο ή στο δεύτερο παράλληλο της Λαμπράκη. Πάντως αν κάνεις το γύρο του τετραγώνου με το σουπερ μαρκετ θα τη βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου