Προς το περιεχόμενο

Έκκεντρον - Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από ποικιλία σε μπύρες παίρνει άριστα, σαν μαγαζί κ άποψη δεν μου αρέσει πολύ.

 

+1 για Τσέχο Τούμπας.

Η άλλη τσέχικη μπυραρία που λέτε είναι στην Ολύμπου, κ 2-3 φορές που έχω πάει, έπαιζε πολύ καλή μουσική (υποκειμενικό όσο δεν πάει).

 

Αν κ η τσέπη διαμαρτύρεται κάθε φορά που πάμε, το Beer Academy στη Καλαμαριά είναι by far το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποικιλία σε μπύρες παίρνει άριστα, σαν μαγαζί κ άποψη δεν μου αρέσει πολύ.

 

+1 για Τσέχο Τούμπας.

Η άλλη τσέχικη μπυραρία που λέτε είναι στην Ολύμπου, κ 2-3 φορές που έχω πάει, έπαιζε πολύ καλή μουσική (υποκειμενικό όσο δεν πάει).

 

Αν κ η τσέπη διαμαρτύρεται κάθε φορά που πάμε, το Beer Academy στη Καλαμαριά είναι by far το καλύτερο.

για το beer academy δίκιο έχεις. το ξερω καλά, καλαμαριώτης είμαι

 

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ, εγώ (λόγω απουσίας Ι.Χ) πάω που και που εδώ και καιρό στο Roquer, Τσέχικη Μπυραρία, σε μια κάθετο στην Αγ. Σοφίας, πάνω απο την Εγνατία.

 

Edit: Biere du Demon και 12% alcohol, μ'αρέσει!

Ιδιαίτερη γευση φίλε. Για πες λεπτομέριες για το Roquer. δεν το ξέρω το μαγαζί.

 

 

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιαίτερη γευση φίλε. Για πες λεπτομέριες για το Roquer. δεν το ξέρω το μαγαζί.

 

 

 

Όπως είπε και ο Zeppelin είναι στην Ολύμπου. Ανέβα την Αγ. Σοφίας απέναντι απο τα McDonalds και στα δεξιά σου μπες στην Ολύμπου ανεβαίνοντας.

Έχει αρκετές τσέχικες μπύρες (που αν δεν κάνω λάθος ανανεώνει ανα τακτά χρονικά διαστήματα, τιμές 4-5 ευρώ) και μεζέδες (τα κλασσικά). Απο μουσική παίζει rock, metal και jazz, blues (?) (δεν πολυ θυμάμαι).

 

Edit: Μερικές μπύρες: Kelt, Urquell, Gambrinus, Primator, Zubr... και άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τσέχο στην τούμπα να υποθέσω? Ε ναι κορυφή και λουκάνικα με πατατες τηγανητές και λιωμένα κασέρια....Σε δύο βδομάδες σου ρχομαι....Θα  :oλιώσω πάλι!

 

Αυταααααααα ειναι!Τουμπιωτες ενωμενοι ποτε νικημενοι..

 

Φιλοι σας βρισκω ψαγμενους!Well done!Ξεφευγετε κ απ τα στανταρ!Την μπυρα του οικοδομου κ την μπυρα της παραλιας που βλεπω παντου..Ειναι παντουυυυυυυυυυυυυυυυ  :o

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε φίλε. είναι πολύ παλιο μαγαζί. pub είναι. απο μουσικές 60's 70's rock, blues,soul, funk etc.

 

πριιν 10 χρονια επαιζε ετσι τωρα πλεον εχει γινει ενα μαγαζι της σειρας(οσο αφορα την μουσικη)

εχω περασει απιστευτες στιγμες κ ενα σημαντικο μερος της ζωης μου εκει μεσα....

αχ.......... :'(

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου