Προς το περιεχόμενο

RP350 sample


gdevil4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους.

Θα ηθελα να ευχαριστήσω όλο τον κόσμο του Noiz και ειδικά τα άτομα που μου πρότειναν να αγοράσω αυτό το υπέροχο multi-effect, με αυτό εδώ το sample. Για τους υπόλοιπους που σκέφτονται να το αγοράσουν ακούστε το!:

 

http://rapidshare.com/files/143957405/bottomriff.mp3.html

 

Τα drums ειναι το METAL 1 απο το drum machine του ίδιου του πετάλου, και το μπασο είναι το preset GTRBAS. To preset της κιθαρας ειναι ενα ds-1 με 10% παραμορφωση μπροστα απο το "rectifier". Η κιθάρα μου είναι μια ibanez rg270 και το setup: κιθάρα -> rp350 -> usb -> cubase. (Αν σε κάποιον άρεσε το preset πμ me να το στείλω!) Όλα ηχογραφηθηκαν με το CU base le που έρχεται μαζι με το πέταλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ και ΚΑΛΟΠΑΙΧΤΟ το πεταλονι!!

:P

 

...εχω ενα "καλο" και ενα "κακο" να πω...

 

το καλο ειναι οτι ειναι σουπερ - για τα λεφτα του - και το στυλ που υποθετω , απο το κλιπακι , οτι παιζεις.

 

και παντα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μιλωντας , ειναι πολυ "πλαστικο" για τις προτιμησεις των ΔΙΚΩΝ μου αυτιων...

 

αυτα ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που σου ακούγεται πλαστικό διοτι αριστουργήματα όπως ο JCM900 800 και dual recto θα ήταν πλέον ένα πεταλάκι των 200 ευρώ. :D. Απλά δεν περίμενα να ειναι τοσο καλο :O . Κάνει για αρκετά στυλ πραγματικά δεν είναι μονόπλευρο αξίζει μια δοκιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου