Προς το περιεχόμενο

USPS Express International-Elta Courier


hvairline

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera,

Trith 2 semtebriou mou apostelonte kapia antikemena pou agorasa meso internet me USPS international express.Mou edosan ena tracking code gia to site tis usps.Tora exoume 11 semtebriou kai ta stixia apo to site tis usps dn exoun allaksi apo tis 3 semtebriou(p staltike apo to jfk gia ellada).Meno rodo kai ta antikeimena akoma den exoun ftasi apo ta elta courier.Ti boro na kanw?opoia simvouli tha itan euprosdekti gt dn ime sinitismenos me oloi aftin tin diadikasia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eσυ ποιος εισαι απο τη Ροδο? ε?

 

Εμενα ΣΗΜΕΡΑ ηρθε ενα σωμα που περιμενα με USPS και ειχε σταλει στις 4 του μηνος. Με πηραν τηλ απο το ταχυδρομειο, δεν ξερω αν το κανουν σε ολους. ΑΝ πληρωσες με paypal μαλλον θα σου ζητησουν και αντιγραφο της αποδειξης (email). Κανε κανα τηλεφωνο αυριο. Παντως σημερα ακουσα οτι οι τελωνιακοι θα εχουν απεργια. Ισως γι αυτο

 

Α, τωρα το ειδα. Καλως ηρθες στο NOIZ  ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλωσήρθες. Έχε υπόψιν ότι δεν χρησιμοποιούμε greeklish. ;)

 

Στο θέμα τώρα...επικοινώνησες με τα ΕΛΤΑ, ανέφερες το tracking number και δήλωσαν άγνοια;

 

Το σενάριο "τελωνείο" αποκλείεται; Πρόκειται για κάτι φτηνό/μικρού όγκου;

 

 

P.S: Βρε Playloud...πώς τό'γραψες έτσι...σαν να τον ψάχνεις για να τον δείρεις. :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P.S: Βρε Playloud...πώς τό'γραψες έτσι...σαν να τον ψάχνεις για να τον δείρεις/quote]

 

Ποτε δεν ξερεις....  :D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ και συγγνωμη για τα "greekenglish" .Τηλέφωνο δεν έλαβα και ρωταω γιατι ξερω οτι τα usps express δεν περνανε απο τελωνειο.Τα αντικείμενα κοστίζουν 98$ και ειναι μικρου ογκου.Θα πάρω αύριο τηλέφωνο τα elta courier να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλέφωνο δεν έλαβα και ρωταω γιατι ξερω οτι τα usps express δεν περνανε απο τελωνειο.

 

Τα πάντα περνάνε, απλά όσο μένεις μακριά από ιδιωτικές εταιρίες οι πιθανότητες είναι υπέρ σου. ;D

 

(έχω 2 στα 2 μέσα σε 2 μέρες!)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

K εδώ Θεσ/κη περιμένω μια κιθάρα από τις 2/9.

Επικοινώνησα με δική μου πρωτοβουλία με ΕΛΤΑ, έμαθα ότι είναι προς παράδοση, κ κλείσαμε κ ραντεβού για αύριο.

Για 700 ευρώ, θα πληρώσω 63 ευρώ φόρο.

 

Αν έχεις tracking number, στο http://www.elta-courier.gr/trackit/ μπορείς να το χρησιμοποιήσεις να μάθεις αν βρίσκεται στη Ρόδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

προσπαθησε να βρεις και το νουμερο του τοπικου σου ελτα, γιατι μου χει τυχει στα κεντρικα να μη βλεπουν τιποτα και στο τοπικο μου να το δουν στο κομπιουτερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα πληρωσα 40 ευρα για 200$  :'(

κανονικα το 24% ειναι 36 Ε αλλα τεσπα παει και ερχεται...

το αποκατω ομως πως εξηγειται ωρε παιδια????

Για 700 ευρώ, θα πληρώσω 63 ευρώ φόρο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου