Προς το περιεχόμενο

Αλήτη φρονιμήτη


prog13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εγώ έβγαλα έναν που έπεφτε και πάνω στο τραπεζίτη και έσπρωχνε τα υπόλοιπα(δλδ δύσκολη περίπτωση) και ούτε πρηξίματα είχα και ούτε πόνους..Στην επέμβαση ούτε που κατάλαβα πως βγήκε..Λίγο με το φαί ήταν η μαλακία που δεν μπορούσα να φάω ότι θέλω αλλά απο την τρίτη-τέταρτη μέρα ξεκίνησα με υπομονή απο τη μία πλευρά να μασάω και πιο σκληρά φαγητα δειλά δειλά..Εκείνο που με πόνεσε ήταν η τσέπη μου όταν ακουσα την αμοιβή του γναθοχειρούργου.. 180€.. ;D  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνο που με πόνεσε ήταν η τσέπη μου όταν ακουσα την αμοιβή του γναθοχειρούργου.. 180€.. ;D  :)

 

lol!

 

Που να σου έλεγε τα 1400 που μου ζήτησαν εμένα  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέσσερις έβγαλα, άσε θα μπορούσα να είχα πάρει μια ωραία κεφαλή Marshall μ'αυτά τα λεφτά  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάτι παίζει με τους φρονιμίτες και το Σεπτέμβρη, κάθε τέτοια εποχή κ εγώ έχω φοβερούς πόνους πολλές φορές.

Λες να είναι η αλλαγή κλίματος  :o ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ ομοιοπαθής. Την Τετάρτη εβγαλα τους δύο αριστερούς (πάνω κάτω δηλαδή). Ευτυχώς δεν ήταν κάτι τραγικό, αλλά αυτά τα ράμματα με εμποδίζουν από το να φάω παϊδάκια, γουρουνόπουλο και όλα τα καλά συναφή.

Αλήτες φρονιμήτες ροτ ιν χελ!!!

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια παιδακια και γουρουνοπουλα?

Μολις συνελθω θα φαω ο,τι βρεθει στο διάβα μου...

Μεχρι και το μπασο μου θα φαω.

Θα την πληρωσουν πολλοι αθώοι!!!

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου έφτανα οι δύο που έχω είναι και οι δύο τους διπλοί (στο κάτω σαγόνι ). Με λίγα λόγια πίσω από τον ένα φρονιμίτη βγαίνει δεύτερος και σπρώχνει ό ένας τον άλλο με τσαμπουκά. Μόνο φρόνιμοι δεν είναι. Για την ώρα δεν δημιουργούν προβλήματα, που και που υπάρχει ένα ελαφρό πρήξιμο αλλά βάζω ένα υγρό και φεύγει και τώρα τελευταία ο ένας σε ένα σημείο νιώθει το κρύο έντονα (πχ. κρύο νερό). Έκανα πανοραμική και για την ώρα φαίνεται ότι όλα πάνε καλά. Ο οδοντίατρος μου , μου είπε ότι από την στιγμή που δεν μου δημιουργούν προβλήματα να μην τους βγάλω.

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου