Προς το περιεχόμενο

Κώστας Μυλωνάς - Imprisoned (Official Video)


teddyboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και καιρό έχω ξεκινήσει να δουλεύω πάνω σ' ένα επερχόμενο project του καλού μου φίλου, συνεργάτη αλλά κι εξαιρετικού ντράμερ, Κώστα Μυλωνά, το οποίο αναμένεται να κυκλοφορήσει το φθινόπωρο, υπό την ονομασία "N.U.R.V.". Πριν από λίγες ημέρες κυκλοφόρησε το πρώτο single του δίσκου, συνοδευόμενο απ'το αντίστοιχο videoclip, στο οποίο έχω κάνει τη μίξη και το mastering. Ελπίζω να σας αρέσει κι αν έχετε πιθανές ερωτήσεις, σχόλια κλπ σχετικά, εδώ είμαστε για να τα συζητήσουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

To είδα/ άκουσα.

Σαν παραγωγή είναι πολύ καλό.

Σαν ήχος, στα industry standards του μουσικού είδους (κομπλιμέντο είναι)  , το οποίο δεν ακούω.

Δεν θα σχολίαζα τίποτα, αλλά μου έκανε εντύπωση το εξής:

5:16 το track/video και ούτε μισό πλάνο το πρόσωπο του καλλιτέχνη (ένα πεταχτό με μαντίλι μέχρι την μύτη- άρα πάλι όχι πρόσωπο-άρα τίποτα).

Με το συμπάθιο δηλαδή, αλλά πως θα τον μάθει ο κόσμος;

Νταξ σαν όνομα είναι “catchy”, θυμίζει τον συνονόματο , πάλαι ποτέ τηλεοπτικό παραγωγό / παρουσιαστή μεταμεσονύχτιας εκπομπής, αλλά αρκεί;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου