Προς το περιεχόμενο

Αγορά καινούργιου PA800.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kisto μεθυσμένος έισαι???

 

Chris σήμερα θα μου απαντήσουν για τιμή...θα μιλήσουμε και τηλεφωνικά

 

Θα περιμένω τηλέφωνο σου Νίκο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπάρχει περίπτωση όταν και αν με το καλό το αποκτήσω να βοηθηθώ απο κάποιον εδώ;

 

Ρωτάω γιατί συνήθως αυτά γίνονται με ανταλλαγές και συνήθως "δύσκολα" γίνονται.

 

Πιστεύω καταλάβατε και γνωρίζετε οτι είμαι σκυλάς οπότε ξέρετε και τα ακούσματα μου.

 

Οποιαδήποτε βοήθεια (τιμής/Sets) θα ήταν κάτι που θα με υπερ-καλυπτε...

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Όχι περίπτωση διάθεση ρώτα καλύτερα.

Εχω αρκετά πραματάκια για το οργανάκι όταν είναι πες μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι περίπτωση διάθεση ρώτα καλύτερα.

Εχω αρκετά πραματάκια για το οργανάκι όταν είναι πες μου...

 

Ευχαριστώ φιλαράκο,σε κανένα μήνα περίπου που προορίζεται η αγόρά του θα σε ξαναενοχλήσω  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ChRiS82 ευχαρίστως φίλε , αλλά καλά να ασχοληθείς και εσύ ώστε το μηχάνημα να το φτιάξεις σύμφωνα με τα γούστα σου από ήχους μέχρι styles.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ChRiS82 ευχαρίστως φίλε , αλλά καλά να ασχοληθείς και εσύ ώστε το μηχάνημα να το φτιάξεις σύμφωνα με τα γούστα σου από ήχους μέχρι styles.

 

 

 

Μετά απο λίγο καιρό αγοράς (πριν χρόνια) του Pa50 είδα πως οι δυνατότητες του δεν ήταν και τόσο τρομερές,και αυτό που τόσο πολύ με χάλασε ήταν πως για να φτιάξεις έναν ήχο,δεν θα μπορούσες ποτέ να τον τελειοποιήσεις απο την στιγμή που λοίπουν βασικά στοιχεία στο όργανο όπως Aftertouch & Fingered Portamendo.

Έτσι και δεν ασχολήθηκα πολύ,ασχολήθηκα δουλεύοντας πάνω σε έτοιμα.

 

Σε ένα τέτοιο όργανο όπως το Pa800 που έχει τόσες πολλές δυνατότητες απ'όσα διαβάζω,το μόνο σίγουρα είναι ότι θα θέλω να τα ανακαλύψω όλα,αν οχι όλα το 99% των δυνατοτήτων του ειδικά στην δημιουργία ρυθμών/ήχων και λειτουργία του Sequencer.

 

Και πάλι θα πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σ'όλους σας για τις συμβουλές σας και ένα διπλό ευχαριστώ στον Νίκο για την εξυπηρέτηση και την βοήθεια που μου προσέφερε (περισσότερο τηλεφωνικά) για μια απο τις καλύτερες τιμές που θα μπορούσα να ακούσω για το Pa800.

 

Είμαι ανοιχτός πάνω και σε προτάσεις μεταχειρισμένων (αν υπάρχουν) οπότε μην διστάσει κάποιος αν το σκέφτεται.Απλά να σας ενημερώσω ότι σε αγορά καινούργιου η τιμή που βρήκα (με βοήθεια όσον προανέφερα) είναι κάτω απο τις 2000€.(Το αναφέρω γιατί βρήκα μεταχειρισμένο στα 2200€).

 

Φιλικά,Χρήστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από προσωπική πείρα θα σου προτείνω να μην κοιτάξεις για μεταχειρισμένο.

Οι τιμές δε νομίζω να έχουν και μεγάλη διαφορά, ειδικά αφού λες ότι το βρήκες κάτω από 2000€.Υπάρχουν άτομα που το πουλάνε και πιο ακριβά απ' ότι καινούριο γιατί λέει το έχουν γεμίσει με ήχους και ρυθμούς!!!

Εγώ μετά από ένα χρόνο χρήσης έχω πρόβλημα με κανα 3άρι κουμπάκια(θέλουν λίγη πίεση παραπάνω) και να φανταστείς ότι το προσέχω το όργανο!

Καλύτερα λοιπόν καινούριο για να έχεις και την εγγύηση και να ξέρεις τι μεταχείριση έχει υποστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει ρόλο το αν είναι μεταχειρισμένο.Εμένα το pa50 μου εμφάνισε πρόβλημα με σύο κουμπάκια(δίπλα στην οθόνη)στους 4 μήνες.Το πήγα από εκεί που το πήρα και μου το έκαναν με 10 ευρώ.Ευτυχώς δεν ξαναεμφάνισε ανάλογο πρόβλημα,τουλάχιστον μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Χρήστο, κοίτα εδώ!!http://santiamusic.com/onlinestore/view_product.php?productid=444&idcat=30&idsubcat=-1&idsubsubcat=-1&key=a93c7152aeb5e940c455e25be0dbde63&secref=efdc8c6cd28cd0adc7b52e75638eb36f  Τηλεφώνησε, και ζήτα τον Βαλεντίνο!! είναι συζητήσιμος, και μπορεί να κατέβει στα 1900!! Εξαρτάτε κι απο εσένα! φιλικά Γιάννης!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Χρήστο, κοίτα εδώ!!http://santiamusic.com/onlinestore/view_product.php?productid=444&idcat=30&idsubcat=-1&idsubsubcat=-1&key=a93c7152aeb5e940c455e25be0dbde63&secref=efdc8c6cd28cd0adc7b52e75638eb36f  Τηλεφώνησε, και ζήτα τον Βαλεντίνο!! είναι συζητήσιμος, και μπορεί να κατέβει στα 1900!! Εξαρτάτε κι απο εσένα! φιλικά Γιάννης!!!

 

Πολύ ενδιαφέρον πληροφορία,θα μιλήσω στα κοντά μαζί του και εφόσον κατοχυρώσω τιμή,θα μπορέσω να πέξω με τους άλλους 2,όποιος δώσει χαμηλότερα!

 

Victo σε ευχαριστώ φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου