Προς το περιεχόμενο

Αγορά καινούργιου PA800.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας χαιρετώ μετά απο αρκετό καιρό,μιας και οι δουλειές μας και διάφορα άλλα μας κράτησαν μακριά απο ελεύθερο χρόνο...

 

Στις γιορτές κοντά σχεδιάζω να αγοράσω το PA800 καινούργιο,οποιαδήποτε στοιχεία μιας και ψάχνω βέβαια την καλύτερη τιμή

θα με βοηθούσε αφάνταστα,είτε με pm είτε με mail.

 

Σας χαιρετώ και πάλι όλους και ιδιαίτερους χαιρετισμούς στον παλιό φίλο Alchemist.

 

Φιλιά σ'όλους.

 

Φιλικά,Χρήστος.

 

Υ.Γ. Κάποιο μεταχειρισμένο αλλά σε καλή κατάσταση θα ήταν ενδιαφέρον περίπτωση.

Υ.Γ.2 Αν έχει τοποθετηθεί σε λάθος μέρος το θέμα μου,ζητώ ταπεινά συγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε πριν μια εβδομάδα το αγόρασε ένας φίλος μου από Σαλόνικα Παπαναστασίου μεριά μιλάω έτσι μήπως θεωρηθεί διαφήμιση 2100 ευρώ μετρητής. Νομίζω ότι είναι μια πολύ καλή τιμή γιατί ψάχναμε όλο τον κόσμο για καινούριο και δεν βρήκαμε κάτι σε καλύτερη τιμή.

Τελευταία  στο www.fagotto.gr είχαν το tr προσφορά 769 ευρώ , τώρα έχουν σε προσφορά το pa 800 αλλά μόνο τηλεφωνικά δίνουν τιμή για πάρε να δεις και εκεί τι παίζει.

Φιλικά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε Χρηστο εγω παντως το πηρα οταν πρωτοβγηκε περιπου στην τιμη που λεει το φιλος απο πανω και το πηρα απο εκει που λεει απο παπαναστασιου μερια  :D και γω εκει βρηκα την καλυτερη τιμη

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω γιατι φοβαστε να πειτε οτι το μαγαζι ειναι του Ριχαρδου; Διαφημιση ειναι! Ναι! Αλλα ας προσεχαν οι αλλοι! Να κατεβασουν τις τιμες να ονομαζουμε εκεινους "φθηνοτερους".

 

Για το μαγαζι του Thomman λεει κανεις τιποτα; Οταν ειναι ο φθηνοτερος απλα το αναφερουμε! Τι να κανουμε δηλαδη!;

 

Αν και δυστυχως απο οτι μαθαινω απο το Χρηστο ΔΕΝ ειναι ο Ριχαρδος ο πιο φθηνος. Στην Αθηνα τουλαχιστον υπαρχει κατι καλυτερο... Αισθητα καλυτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

georgnik απλά δεν θέλω να μπω στην διαδικασία μήπως και θεωρήθει από κάποιους αλλιός το θέμα.Απλά λεω ένα πράγμα το οποιο έχω ψάξει αρκετά.

Φιλαράκο ολα καλά με το στρατό????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνώμη μου όπως δεν είναι δυσφήμιση να λες ποιος είναι ακριβότερος,έτσι θεωρώ δεν είναι διαφήμιση με το να λες,ποιος είναι ο φθηνότερος  :D

 

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους πραγματικά,αν και (προσωπική άποψη) μπορείτε να μιλήσετε πιο ανοιχτά.

 

Θα σας πω ότι η τιμή που βρήκα είναι κοντά στα 2000€ (η αρχική των καταστημάτων είναι 2200€ περίπου).

 

Δεν θα παραλλείψω να συμπληρώσω ότι τηλεφώνησα σήμερα σε μια αγγελία μιας σελίδας (δεν θέλω να αναφέρω όνομα) και ο εν λόγο κύριος μου είπε

το όργανο είναι καινούργιο,μιας και απλά το είχε ανοίξει απο το κουτί,και απο 2400€ που το πήρε το έδινε 2200€,του απάντησα βέβαια πως τα 2200€ είναι τιμή μαγαζιού,και πως εγώ έχω βρει και ακόμη καλύτερη,αλλα δεν ξέρω τι ακριβώς έψαχνε και τι πίστευε,τέλος πάντων.

 

Είμαι της άποψης που αυτοί που λένε (έμποροι): Ξέρεις τόσο το παίρνω,και βγάζω 30€-40€μκαι σου λέει την καλύτερη τιμή του π.χ. στα 2280€ είναι κοροϊδία για μένα,και σε τέτοιους εμπόρους απλά δεν ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ και γι'αυτό στηρίζω τις περισσότερες μου αγορές στην αθήνα,μιας και υπάρχει μεγαλύτερη ανταγωνιστικότητα και φυσικά,καλύτερες τιμές.

 

Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία είμαι ανοιχτός,μην διστάσετε....

 

 

Υ.Γ. Μιας και ακόμη δεν έχω κοιτάξει και όλη μου η γκάμα (SETS) βασίζετε στο Pa50 Pa80,κυκλοφορούν πάλι καλούδια για το Pa800 ?!?

 

Ευχαριστώ και πάλι

 

Φιλικά,Χρήστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνώμη μου όπως δεν είναι δυσφήμιση να λες ποιος είναι ακριβότερος,έτσι θεωρώ δεν είναι διαφήμιση με το να λες,ποιος είναι ο φθηνότερος  :D

 

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους πραγματικά,αν και (προσωπική άποψη) μπορείτε να μιλήσετε πιο ανοιχτά.

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Μιας και ακόμη δεν έχω κοιτάξει και όλη μου η γκάμα (SETS) βασίζετε στο Pa50 Pa80,κυκλοφορούν πάλι καλούδια για το Pa800 ?!?

 

Ευχαριστώ και πάλι

 

Φιλικά,Χρήστος

Αν κυκλοφορούν λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση όταν και αν με το καλό το αποκτήσω να βοηθηθώ απο κάποιον εδώ;

 

Ρωτάω γιατί συνήθως αυτά γίνονται με ανταλλαγές και συνήθως "δύσκολα" γίνονται.

 

Πιστεύω καταλάβατε και γνωρίζετε οτι είμαι σκυλάς οπότε ξέρετε και τα ακούσματα μου.

 

Οποιαδήποτε βοήθεια (τιμής/Sets) θα ήταν κάτι που θα με υπερ-καλυπτε...

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου