Προς το περιεχόμενο

Σπουδες στον Νάκα?


toniiskorg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ρε παιδια.ηθελα και γω τη γνωμη σας για κατι.εχω κανει πολλες σπουδες σε αηδία κλασικα,ιδιαιτερα λίγη αρμονια, και 3 χρονια ΠΑΝΤΕΛΗ ΖΕΡΒΟ.ασχωληθηκα πολυ με τις αραβικες τελευταια που γουσταρω τρώγοντας μηλα και με το Σπυρο Καττι κ.τ.λ.καποιος φιλος πληκτρας τελευταια με εβαλε στην πριζα για να πάρω μπρος για τζαζ συγχρονη αλλά τα αρμονια κ.τ.λ.ολα αυτα τα εχει ο νακας στη τσέπη του.παντα τον κοιταγα με μισο ματι γιατί είμαι αλοίθωρος .yamaha οργανα, χρήματα, αυτοκίνητα, σπίτια κ.τ.λ.δουλευω σε ενα μαγαζι μονιμα ας το πουμε και έτσι.αλλα δε θελω να αναπαυτω μόνο να δουλεβω συνέχεια.η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβια παντού...Τι λετε εσεις οι γιατροί?

 

 

 

 

XAXAXAXXAXA

;D ;D

 

respect, το πήρα σοβαρά στην αρχή και εστηβα το μυαλό μου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ρε παιδια.ηθελα και γω τη γνωμη σας για κατι.εχω κανει πολλες σπουδες σε αηδία κλασικα,ιδιαιτερα λίγη αρμονια, και 3 χρονια ΠΑΝΤΕΛΗ ΖΕΡΒΟ.ασχωληθηκα πολυ με τις αραβικες τελευταια που γουσταρω τρώγοντας μηλα και με το Σπυρο Καττι κ.τ.λ.καποιος φιλος πληκτρας τελευταια με εβαλε στην πριζα για να πάρω μπρος για τζαζ συγχρονη αλλά τα αρμονια κ.τ.λ.ολα αυτα τα εχει ο νακας στη τσέπη του.παντα τον κοιταγα με μισο ματι γιατί είμαι αλοίθωρος .yamaha οργανα, χρήματα, αυτοκίνητα, σπίτια κ.τ.λ.δουλευω σε ενα μαγαζι μονιμα ας το πουμε και έτσι.αλλα δε θελω να αναπαυτω μόνο να δουλεβω συνέχεια.η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβια παντού...Τι λετε εσεις οι γιατροί?

 

 

 

Ρε φίλε, δάκρυσα από τα γέλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε toniiskorg εγώ έκανα στον Νάκα επί 2 έτη "Μουσική Θεάτρου - Κινηματογράφου"

και είχα δασκάλους τον Δημ. Παπαδημητρίου και τον Κ. Μπαλταζάνη.

Νομίζω ο Μπαλταζάνης δίδασκε και Τζάζ.

Η επαφή με αυτούς τους ανθρώπους είναι μύηση ...

ο καθένας σε βάζει στον δικό του διαφορετικό κόσμο.

 

Μετά από αυτό θα βλέπεις την μουσική πολύ διαφορετικά.

 

Σήμερα δεν γνωρίζω ποιος διδάσκει,

αλλά ο Νάκας που βλέπεις με μισό μάτι, έχει φτιάξει ένα καταξιωμένο ωδείο.  ;)

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα τον κοιταγα με μισο ματι γιατί είμαι αλοίθωρος .

 

αλλα δε θελω να αναπαυτω μόνο να δουλεβω συνέχεια.

 

Τι λετε εσεις οι γιατροί?

 

 

 

;D ;D ;D

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ρε παιδια.ηθελα και γω τη γνωμη σας για κατι.εχω κανει πολλες σπουδες σε αηδία κλασικα,ιδιαιτερα λίγη αρμονια, και 3 χρονια ΠΑΝΤΕΛΗ ΖΕΡΒΟ.ασχωληθηκα πολυ με τις αραβικες τελευταια που γουσταρω τρώγοντας μηλα και με το Σπυρο Καττι κ.τ.λ.καποιος φιλος πληκτρας τελευταια με εβαλε στην πριζα για να πάρω μπρος για τζαζ συγχρονη αλλά τα αρμονια κ.τ.λ.ολα αυτα τα εχει ο νακας στη τσέπη του.παντα τον κοιταγα με μισο ματι γιατί είμαι αλοίθωρος .yamaha οργανα, χρήματα, αυτοκίνητα, σπίτια κ.τ.λ.δουλευω σε ενα μαγαζι μονιμα ας το πουμε και έτσι.αλλα δε θελω να αναπαυτω μόνο να δουλεβω συνέχεια.η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβια παντού...Τι λετε εσεις οι γιατροί?

 

 

 

Να σε καλα ρε φιλε, τετοιο γελιο ειχα να ριξω καιρο!

Εγραψες λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ρε παιδια.ηθελα και γω τη γνωμη σας για κατι.εχω κανει πολλες σπουδες σε ωδεια κλασικα,ιδιαιτερα λιγο αρμονια και 3 χρονια ΘΕΜΗ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.ασχωληθηκα πολυ με τις αραβιες τελευταια που γουσταρω μηλωντας και με το Σπυρο Κοττι κ.τ.λ.καποιος φιλος πληκτρας τελευταια με εβαλε στην πριζα για τζαζ ,συγχρονη αρμονια κ.τ.λ.ολα αυτα τα εχει ο νακας.παντα τον κοιταγα με μισο ματι .yamaha οργανα κ.τ.λ.δουλευω σε ενα μαγαζι μονιμα ας το πουμε.αλλα δε θελω να επαναπαυτω.η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβιο...Τι λετε εσεις?

κ αλλο ενα απο μενα ??? ??? ??? :o :o :o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε toniiskorg εγώ έκανα στον Νάκα επί 2 έτη "Μουσική Θεάτρου - Κινηματογράφου"

και είχα δασκάλους τον Δημ. Παπαδημητρίου και τον Κ. Μπαλταζάνη.

Νομίζω ο Μπαλταζάνης δίδασκε και Τζάζ.

Η επαφή με αυτούς τους ανθρώπους είναι μύηση ...

ο καθένας σε βάζει στον δικό του διαφορετικό κόσμο.

 

Μετά από αυτό θα βλέπεις την μουσική πολύ διαφορετικά.

 

Σήμερα δεν γνωρίζω ποιος διδάσκει,

αλλά ο Νάκας που βλέπεις με μισό μάτι, έχει φτιάξει ένα καταξιωμένο ωδείο.  ;)

 

Ο συνθέτης Παπαδημητρίου IxNiLaTiS??Η και κάποιος άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου