Προς το περιεχόμενο

Σπουδες στον Νάκα?


toniiskorg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ρε παιδια.ηθελα και γω τη γνωμη σας για κατι.εχω κανει πολλες σπουδες σε ωδεια κλασικα,ιδιαιτερα λιγο αρμονια και 3 χρονια ΘΕΜΗ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.ασχωληθηκα πολυ με τις αραβιες τελευταια που γουσταρω μηλωντας και με το Σπυρο Κοττι κ.τ.λ.καποιος φιλος πληκτρας τελευταια με εβαλε στην πριζα για τζαζ ,συγχρονη αρμονια κ.τ.λ.ολα αυτα τα εχει ο νακας.παντα τον κοιταγα με μισο ματι .yamaha οργανα κ.τ.λ.δουλευω σε ενα μαγαζι μονιμα ας το πουμε.αλλα δε θελω να επαναπαυτω.η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβιο...Τι λετε εσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε κατάλαβα ΧΡΙΣΤΟ λέμε.

Σκέφτεσαι αν πρέπει να σπουδάσεις στο νάκα?Σκέφτεσαι αν θα πρέπει να σπουδάσεις jazz μουσική γενικά?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Εγω κανω το εντατικο τμημα του νακα απο περσυ... αν σε ενδιαφερει η τζαζ και η μοντερνα μουσικη ο νακας ειναι το καλυτερο μερος που μπορεις να πας (για ελλαδα). Τωρα τα μαθηματα που μπορεις να κανεις ειναι αρμονια, συνθεση, αναλυση, αυτοσχεδιασμο, ear training, ενορχηστρωση , το οργανο που θα παιζεις φυσικα και διαφορα αλλα μαθηματα. Αν θελεις να πας στο berklee μπορεις να κανεις 2 χρονια στο εντατικο τμημα του νακα και τα credit σου να μεταφερθουν αυτοματα στο berklee οταν πας. Αν εχεις καποια αλλη απορια μπορεις να με ρωτησεις η να παρεις τηλ στο ωδειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα ρε παιδια.ηθελα και γω τη γνωμη σας για κατι.εχω κανει πολλες σπουδες σε αηδία κλασικα,ιδιαιτερα λίγη αρμονια, και 3 χρονια ΠΑΝΤΕΛΗ ΖΕΡΒΟ.ασχωληθηκα πολυ με τις αραβικες τελευταια που γουσταρω τρώγοντας μηλα και με το Σπυρο Καττι κ.τ.λ.καποιος φιλος πληκτρας τελευταια με εβαλε στην πριζα για να πάρω μπρος για τζαζ συγχρονη αλλά τα αρμονια κ.τ.λ.ολα αυτα τα εχει ο νακας στη τσέπη του.παντα τον κοιταγα με μισο ματι γιατί είμαι αλοίθωρος .yamaha οργανα, χρήματα, αυτοκίνητα, σπίτια κ.τ.λ.δουλευω σε ενα μαγαζι μονιμα ας το πουμε και έτσι.αλλα δε θελω να αναπαυτω μόνο να δουλεβω συνέχεια.η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβια παντού...Τι λετε εσεις οι γιατροί?

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβια παντού...Τι λετε εσεις οι γιατροί?

 

Γιατρός δεν είμαι αλλά γιατί δεν κάνεις μια απολύμανση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ρε παιδια.ηθελα και γω τη γνωμη σας για κατι.εχω κανει πολλες σπουδες σε αηδία κλασικα,ιδιαιτερα λίγη αρμονια, και 3 χρονια ΠΑΝΤΕΛΗ ΖΕΡΒΟ.ασχωληθηκα πολυ με τις αραβικες τελευταια που γουσταρω τρώγοντας μηλα και με το Σπυρο Καττι κ.τ.λ.καποιος φιλος πληκτρας τελευταια με εβαλε στην πριζα για να πάρω μπρος για τζαζ συγχρονη αλλά τα αρμονια κ.τ.λ.ολα αυτα τα εχει ο νακας στη τσέπη του.παντα τον κοιταγα με μισο ματι γιατί είμαι αλοίθωρος .yamaha οργανα, χρήματα, αυτοκίνητα, σπίτια κ.τ.λ.δουλευω σε ενα μαγαζι μονιμα ας το πουμε και έτσι.αλλα δε θελω να αναπαυτω μόνο να δουλεβω συνέχεια.η μουσικη οπως ολοι ξερεται ειναι μικροβια παντού...Τι λετε εσεις οι γιατροί?

 

 

 

Να σαι καλά, καινούριο συκώτι έκανα!  ;D ;D

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παρά την πλάκα που γίνεται, νομίζω πως ο φίλος toniiskorg (λέτε να γουστάρει yamaha με τέτοιο όνομα; ) βρήκε την απάντηση και την άκρη που ζήτησε.

 

Προς toniiskorg: καλό είναι να γίνεσαι πιό συγκεκριμμένος στα ερωτήματα σου ώστε να λαμβάνεις και συγκεκριμμένες απαντήσεις.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου