Προς το περιεχόμενο

Γιοντλιν' αραουντ


evris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νιωθω την αναγκη να σας ενημερωσω οτι η βλαχια μου εχει φτασει σε τετοια επιπεδα που ο κρυφος μου ποθος ειναι να γινω εισοδηματιας, να παραιτηθω απο δουλειες και τετοια ταπεινα και να περασω ολα τα υπολοιπα χρονια της ζωης μου τζαμαροντας αποκλειστικα γερμανο-φλαμανδο-ελβετικη καντρι με γιοντλερς ...

 

Ευχαριστω.

 

 

 

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Evris, αγαπητέ μου φίλε, θέλω να το ξέρεις ότι σε αγαπάμε, σε εκτιμούμε και ότι όλο το φόρουμ θα σου συμπαρασταθεί σε αυτές τις δύσκολες στιγμές νευρικής κατάρρευσης. Δεν αμφιβάλλω ότι όλα αυτά που σε απασχολούν σε βαραίνουν, και ότι νομίζεις ότι είναι εμπόδια ανυπέρβλητα που φαντάζουν βουνά μπροστά σου, αλλά η οικογένειά σου και οι φίλοι σου θα σε στηρίξουν με ανιδιοτελή αγάπη και αισιοδοξία. Μην ξεχάσεις ποτέ ότι είμαστε πάντα δίπλα σου.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Evris, αγαπητέ μου φίλε, θέλω να το ξέρεις ότι σε αγαπάμε, σε εκτιμούμε και ότι όλο το φόρουμ θα σου συμπαρασταθεί σε αυτές τις δύσκολες στιγμές νευρικής κατάρρευσης. Δεν αμφιβάλλω ότι όλα αυτά που σε απασχολούν σε βαραίνουν και νομίζεις ότι είναι εμπόδια ανυπέρβλητα που φαντάζουν βουνά μπροστά σου, αλλά η οικογένειά σου και οι φίλοι σου θα σε στηρίξουν με αγάπη και αισιοδοξία.

 

Το γιοντλιν ειναι η μεγαλυτερη ανακαλυψη του ανθρωπου μετα το νερο

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γιοντλιν ειναι η μεγαλυτερη ανακαλυψη του ανθρωπου μετα το νερο

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D και πριν το εγγεφαλικο το alzheimer και την ανοια απο τα οποια σιγουρα πρεπει να πασχει κανεις για να ειναι............Γιοντλερ

 

Ιολε-ιολε-ιολε-Ι-Ο  :P :P :P :P :P :o :o :o :D :D :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και νόμιζα ότι μόνο αυτός που σκέφτηκε τη διαφήμηση του Dirollo ήταν άρρωστος... Τελικά υπάρχει τέτοια μουσική... Οου σιτ.... :o

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιολε-ιολε-ιολε-Ι-Ο 

Εννοεις οτι το να γινουμε Μορμονοι, να εχουμε κοτσιδια και μουστακια, να παμε να ζησουμε σε κοινοτητες,  χωρις ρευμα και μηχανι(σ)ματα, με 20 γυναικες ο καθενας, να γιοντλαρουμε all day lo-io-io-iong, δεν το συζητας καθολου αυτον τον καιρο?

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....και για να συμπληρωσω τον Bloody  ,  θα βαλουμε και ρεφενε  για να σου κανουμε δωρο  την  κορυφαια κιθαρα  για  καντρι  ..........Tele  φυσικα.......

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηνοντας κατα μερους την ασκοπως χλευαστικη σταση του γνωστου τεντιμποι dkall, σας δηλωνω οτι ηδη εχω προχωρησει στα βαθια του γιοντλιν' και μπορω και κανω αληθινα το πρωτο μαθημα με αξιοπρεπη αποτελεσματα.

 

 

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΙΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΟΥΞΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ, ΠΑΡΑΤΩΝΤΑΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑΝ.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου