Προς το περιεχόμενο

Marshall avt50xt ή Tech21 30-60w


Sinios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν ψηθεις τελικα για τον tech προτιμησε τον 60αρι οχι για θεμα εντασης απαραιτητα γιατι και ο 30αρης μια χαρα ειναι αλλα κυριως γιατι παιρνει footswitch και ειναι και 2καναλος χαρακτηριστικα που δεν διαθετει ο 30αρης και επειδη εχω τον 30αρη ειναι κριμα να μην μπορεις να αλλαζεις τα καθαρα του με τα πολυ ομορφα γκαζια που διαθετει οποτε θες.Στα θετικα του 30αρη που γενικα τον θεωρο αψογο solid state ενισχυτη ειναι το μεγεθος που πραγματικα ειναι παραπολυ μικρο(ιδιο μεγεθος με τον 15αρι valvestate που εχω,στο μαγαζι νομιζα οτι ο πωλητης με κοροιδευε και μου εδειχνε τον 10αρι που εβγαινε παλια)που τον κανει super φορητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα τον Tech 21 60 trademark με το ενα 12αρι! Ειναι πολυ καλο μηχανημα. Τα εχει ολα απο Footswitch και ηχο. Και για μενα ειναι ηπερ οτι ακουγεται καλα και στα χαμηλα που ενας λαμπατος θελει εντασει. Συν δεν θελει αλλαγει λαμπας και ειναι και πιο ελαφρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα τον Tech 21 60 trademark με το ενα 12αρι! Ειναι πολυ καλο μηχανημα. Τα εχει ολα απο Footswitch και ηχο. Και για μενα ειναι ηπερ οτι ακουγεται καλα και στα χαμηλα που ενας λαμπατος θελει εντασει. Συν δεν θελει αλλαγει λαμπας και ειναι και πιο ελαφρει.

 

Συμφωνω απολυτα, κανε ενα ριβιου μολις ερθει  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου