Προς το περιεχόμενο

Κλιπ κλαπ κλαψ


pascal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλότιμη (νομίζω) προσπάθεια, δικιά μου ιδεούλα.

Θα εκτιμούσα κάθε σας (αμείλικτο και ειλικρινές) σχόλιο / συμβουλή. Ευχαριστώ!  ;D

 

(κιθάρα gibson les paul deluxe, ενισχυτής koch studiotone)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι και φυσικά καλό θα ήταν η ιδέα να εξελιχθεί σε κάτι πιο ολοκληρωμένο. Τα λάθη είναι αναπόφευκτα στη φάση αυτή και δεν έχουν τόση σημασία. Επίσης ο ήχος αυτή τη φορά σκοτώνει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, αυτή τη φορά δεν την αδίκησα και τόσο πολύ την gibsonoula (και τον κοχ). Όσο μπόρεσα βέβαια με δεδομένο και τον σούπερ ηχογραφικό μου εξοπλισμό των... 70 ευρώ.

 

Σ' ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως ο ηχος ειναι πολυ ωραιος!

αλλα κ το παιξιμο ειναι πολυ ομορφο!

βρες κ καποια αλλαγη μια γεφυρα να γινει πιο ολοκληρωμενο ρε σ!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούγοντας το κλιπ ένιωσα κι εγώ κλαπ και κλαψ... :)

 

Κλαπ για το ότι μου αρέσει το touch σου και η αίσθηση που βγάζεις...

 

Κλαψ γιατί δεν είναι δικιά μου αυτή η deluxe!!... ;D

 

 

Εννοείται το ότι φαίνεται πως είσαι άπειρος ακόμη, εγώ πιστεύω όμως οτι τό'χεις!

(στο'χω ξαναπεί άλλωστε... ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bluezlick: Thanks για το κομπλιμάν! Το έχω ψάξει λίγο παραπάνω το κομματάκι και το συμπλήρωσα. Μπορεί να ανεβάσω και βέρσιον 2, πιο ολοκληρωμένη...ίδωμεν.

 

@longshadow: Χε...όντως καλή αγορά η deluxe  ;D Την απολαμβάνω. Σ' ευχαριστώ! (το ψάχνω όσο μπορώ. ξέρω ότι χωρίς υπομονή και πράκτις δεν γίνεται τίποτα...)

 

@kultura: Ξεκούρδιστος...δεν νομίζω. Οι χορδές όμως είναι διμήνου και βάλε οπότε καταλαβαίνεις...το intonation πήγε για βρούβες. Thanks!

 

@alderbody: Με κολακεύετε κύριε... ;D Όχι, δεν σκοπεύω να τ' αφήσω. Εκτός κι' αν μου προκύψει για κύριο χόμπι κανά ψάρεμα με φουσκωτό. Λες;

 

@distortion: Ε, μουσικές να παίζουμε όπως μπορούμε. Δατσ δε πόιντ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου