Προς το περιεχόμενο

Goodbye


stelios82k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το delay ειναι εκτος του κλιματος του κομματιου Στελιο. Θα πρεπει να μειωσεις το dry/wet εαν θες να υπαρχει μια μικρη "ουριτσα" στο τελικο αποτελεσμα του πιανου, οχι ομως τοσο εντονα.

 

Η ιδεα ειναι παρα πολυ καλη, ομως τα οργανα, η εκτελεση και η παραγωγη θαβουν αρκετα το τελικο αποτελεσμα. Περισσοτερη δουλεια στην επιλογη οργανων ( τα strings ειναι κατα τη γνωμη μου τα χειροτερα που εχω ακουσει ) και στην παραγωγη. Το σαξοφωνο ειναι ενα απαιτητικο οργανο κι εαν δεν ειναι οσο το δυνατον καλυτερο, θυμιζει "κινεζο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ρομαντικό και ατμοσφαιρικό ...... μπραβο φίλε πολύ όμορφη εμπνευση....και μου έκανες το μυαλό μου να ταξιδεψει λίγο στο παρελθόν.....κανένα τεχνικό σχόλιο από μέρους μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ παιδιά για τα σχόλια.

υπάρχει μία μίξη με λιγότερο wet σήμα και σωστά ρυθμισμένο delay αλλά είναι σ'έναν καμμένο εξωτερικό δίσκο.

δεν με απασχολούν τόσο πολύ τα τεχνικά θέματα όσο το feeling. εξ'άλλου μόνο με ένα midi keyboard γράφτηκε στην ενσωματωμένη κάρτα ήχου του laptop.  :-[

we need to re-discover communication

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που θα γινω για δευτερη φορα κακος, αλλα το feeling δεν το παρατηρησα τοσο εντονα σε ολο το κομματι. Γι'αυτο ανεφερα εξαλλου πως ειναι μεν μια καλη ιδεα σαν μελωδια, αλλα με μετρια ( προς κακη ) εκτελεση..

 

Ελπιζω να λυθει το προβλημα με το σκληρο ( δηλαδη πανω απο 100Ε ζημια εαν λες πως καηκε και πρεπει να κανεις ανακτηση δεδομενων ), ωστε να ακουσουμε και την αλλη μιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου