Προς το περιεχόμενο

Guitar Player Superstar '08


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.guitarplayertv.com/index.html?channel=gpsuperstar08&videofile=gptv/concert/gptv_j08_gsvickijudge

 

δειτε τον διαγωνισμο Guitar Player Superstar '08 (προσεξτε τα σχολια της κριτικης επιτροπης εχουν πολυ ενδιαφερον)

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, μόλις είδα τον Mark Christian κι έχω μείνει μ@@#$@ς :o !! I wanna do what he does :o !Και φοβερός ήχος! Πρέπει να πάρω γρήγορα μια τελε και να αρχίσω να μελετάω country...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος αυτος ο christian αλλα επαιζε λιγο χαοτικα..  ;D σε ορισμενα περασματα επαιζε σολο κ ακουγοταν σαν ακορτνο..(μπορει να κανω κ λαθος αλλα ετσι μου φανηκε).. Μαρεσε ο ηχος του δε γκαι οχι τοσο το παιξιμο (πηγε να γινει beck στν θεση του beck  ;D ).. ξερει κανεις για τις d'pergo? εχετε παιξει?

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θεός Vai είπε μια μεγάλη αλήθεια, για όσους κατακρίνουν όσους παίζουν γρήγορα (τάχα μου έλλειψη συναισθήματος, και όσα δε φτάνει η αλεπού, κλπ κλπ)

"You don't need to play fast to suck"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα περισσότερο απ'όλους πάλι μου άρεσε ο τύπος με τη Gretsch... Όσο για τα σχόλια των κριτών, απλά απίστευτα. Είπαν κάποια πράγματα που πρέπει να προσέχουμε μάλλον όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα περισσότερο απ'όλους πάλι μου άρεσε ο τύπος με τη Gretsch... Όσο για τα σχόλια των κριτών, απλά απίστευτα. Είπαν κάποια πράγματα που πρέπει να προσέχουμε μάλλον όλοι.

 

+2112

γενικα δεν ενθουσιαστικα με τους παικτες ως "δημιουργοι"

οκ παιζουνε φοβερη κιθαρα αλλα μεχρι εκει....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόρησα που βγάλαν πρώτη την Viki - η οποία εκπληκτική μεν αλλά όντως υπάρχουν άλλοι τύποι που παίζουν ίδιο περίπου στυλ [κρουστή άποψη/ slaps σε ακουστική] που είναι ένα κλικ καλύτεροι πχ http://www.youtube.com/watch?v=U6BSZgNoSlA.  Από κει και πέρα ο βόσνιος που βγήκε δεύτερος με άρεσε περισσότερο, για τον Orlando δεν το συζητώ ο τύπος είναι πόρωση σε ένα ολόκληρο δίσκο που έχω ακούσει δεν σταματάει να παίζει -κι όπως αναφέρανε και στην επιτροπή το attitude "Hello I m Mike, this is what i do so f#%%# you" είναι αληθινό και μπορεί να μην τον κάνει superstar αλλά σίγουρα του δίνει μια αυθεντικότητα. Γενικά όλο το event ήταν απολαυστικό πάντως, ενώ και ο σχολιασμός των κριτών [ένας και ένας!] πάνω στα διάφορα στυλ/ τεχνική είχε αρκετές αλήθειες που σε βάζουν στην πρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ποιος ειναι ο.. ντιντης προτελευταιος κριτης?

Και κατι αλλο. Τι δουλεια εχει ο George Lynch στην κριτικη επιτροπη?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου