Προς το περιεχόμενο

Guitar Player Superstar '08


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την vicki την είδα ζωντανά στην έκθεση στην musikmesse φέτος και είχα μείνει άφωνος. Το εντυπωσιακό είναι ότι συνδιάζει μουσικό περιεχόμενο με απίστευτη τεχνική(αυτό είναι και το νόημα)

 

Όμορφο να αναγνωρίζονται ταλαντούχοι άνθρωποι με μεράκι.

 

Πάω να κάνω schredding :):):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δουλεια εχει ο George Lynch στην κριτικη επιτροπη?

 

ή κανεις πλάκα ή δεν εχεις παει ποτε σου στις ΗΠΑ.. ;D ο Lynch θεωρείται απλα "θεος" εκει στα ξενα.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή κανεις πλάκα ή δεν εχεις παει ποτε σου στις ΗΠΑ.. ;D ο Lynch θεωρείται απλα "θεος" εκει στα ξενα.... ;D

 

... και στην Ιαπωνία  ;D ;D

 

Επειδή είχα την ευκαιρία αυτές τις μέρες να παρακολουθήσω όλα τα βιντεάκια, θέλω να σταθώ στον τρόπο που έκανε την κριτική η επιτροπή. Ουσιαστικά, πραγματικά καλλιτεχνικά σχόλια, εφ'όλης της ύλης, μια καλή κουβέντα για τον καθένα και (όπως το εισέπραξα εγώ) διάθεση να κάνουν παρατηρήσεις που θα βοηθούσαν τον μουσικό. Ειδικά τα... δύο ποζερο-γεροντάκια στην αρχή του πάνελ.  ;D ;D ;D

 

Συγκρίνετε το παραπάνω με τον εκάστοτε Mr Τίποτα των ελληνικών "talent show" ( ;D ;D ;D) αλλά και την κριτική που γίνεται πολλές φορές και εδώ μέσα, ακόμα και σ' αυτό το ίδιο το thread, και νομίζω ο καθένας θα βγάλει τα συμπεράσματα του.  ;)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο λατρη των 80'ς ειλικρινα δε το περιμενα αυτο...

Καλημερα,

ρε σεις μη με παρεξηγειτε. Και ΒΕΒΑΙΑ μου αρεσουν οι DOKKEN αλλα και οι Lynch Mob, και ΒΕΒΑΙΑ ξερω οτι ο Lynch ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ πολυ καλος στα US και Japan αλλα ΟΣΕΣ φορες τον εχω δει να παιζει κατι αλλο ΠΕΡΑΝ του jam η ακομα χειροτερα σε instructional video ειναι ψιλοχαλια. Τα καλλιτερα του (και μονο αυτα, αλλα αυτα ειναι ΣΟΥΠΕΡ) ειναι οταν jamαρει στις ηχογραφησεις (και σχεδον παντα αυτο κανει)

Απλα για κριτικη επιτροπη για κιθαριστες θα μου εκανε καποιος πιο.... by the book κιθαριστας (σαν vai, satriani)

Τελικα ο ντιντης, ο τριτος κριτης, ποιος ειναι?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elliot Easton - The Cars

 

Τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ απο ολους δεν ηξερες Play.... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου