Προς το περιεχόμενο

Τεχνικός για Service ενισχυτών οργάνων στη περιοχή της Ηπείρου (Marshall, Fender κλπ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρέτω σας αγαπητοί συνάδελφοι και παρακαλώ την βοηθεία σας.

 

Αναζητώ κάποιον που να είναι σε θέση να επισκευάσει λαμπάτους ενισχυτές οργάνων στην περιόχη της Ηπείρου

να βρίσκεται δλδ κάπου στα Γιάννενα / Ηγουμενίτσα κλπ ή στη χειρότερη Κέρκυρα, ώστε να μεταφέρω ο ιδιος τους ενισχυτές σε αυτόν.

 

Γνωρίζω για κάποιον Λάμπρο σε ένα χωριό των Ιωαννίνων αλλά δεν βγάζω άκρη μαζί του, απαντάει μια ηλικιωμένη κυρία και μου λέει έχει πολύ δουλεία δεν προλαβαίνει και διάφορα άλλα.

 

Θα εκτιμούσα αν μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιον γιατί ομολογώ δεν γνωρίζω κανέναν εδώ γύρω.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου ο μόνος που μου έρχεται στο μυαλό (με την πολυ πολυ ελαφριά γνώση της περιοχής που έχω, αλλά αφού δε βρίσκεται άλλος να απαντήσει...) είναι ο Λάμπρος που αναφέρεις, ξέρω ότι συνεργαζόταν (φαντάζομαι ακόμη?) με τον Στάυρο Ντούκα στο NS Guitars, αναλάμβανε τις electronics-related δουλειες. Ισως μπορείς να τον αναζητήσεις μέσω του μαγαζιού και να έχεις καλύτερη τύχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου, έχεις δίκιο, ίσως πρέπει να προσπαθήσω μέσω Ντούκα. 

Απίστευτο που σε όλη την περιοχή υπάρχει μόνο αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου