Προς το περιεχόμενο

''Με ρωτούσε''- Μάριος Λαζ Ιωαννίδης


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουστε το τραγουδι μου ''με ρωτουσε '' . ειναι το πρωτο στο profile μου www.myspace.com/mariolaz . ελπιζω να σας αρεσει,ειναι μια ιστορια μου. σας ευχαριστω ολους.μη δισταζετε να κανετε ενα κλικ η ενα κλακ στις υπολοιπες μουσικες μου.χερετω τους νοηζαδες μαριος

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Μαριε εχω παρακολουθησει τα κομματια σου και απο αλλα θεματακια που εχεις ανοιξει και νιωθω οτι εχεις βρει την "συνταγη" στο να γραφεις ομορφα ποπ ραδιοφωνικα κομματια . Πιστευω οτι αυτος ειναι ο σκοπος σου και τον πετυχαινεις μια χαρα (δεν ειναι καθολου ευκολο) . Δεν θα μου εκανε εντυπωση δηλαδη αν τα κομματια σου ακουγονταν και σε εναν ευρυτερο κυκλο περα του noiz και των live που κανεις, ακομα .... ναι ακομα και στο ραδιοφωνο ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου ακη μου να σαι καλα! ευχαριστω που εριξες μια αφτια στα κομματια μου. για μενα το θεμα ειναι να γουσταρεις και να εισαι αληθινος.και η μουσικη ειναι μια για ολους.εχω γραψει διαφορα αλλα προσπαθω να συγκεντρωσω καποια κομματια με μια σχετικη ομοιογενεια για να βγω προς τα εξω.αλλα για μενα το πρωτο και τελευταιο ειναι η εκφραση.ναι pop/experimental,rock! thnx man.stay in tune

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου