Προς το περιεχόμενο

Guitar-Amp-Pedal parts...ξέρετε από που?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρομαι να φτιάξω κάποια πραγματάκια σαν αυτά που αναφέρω. Όσα είχα φτιάξει μέχρι στιγμής επειδή έψαχνα τα parts στην Ελλάδα, μου έβγαινε το λάδι για να τα ξετρυπώσω. Έτσι ψάχνω για ένα μαγαζί στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό το οποίο να έχει μεγάλη γκάμα απο υλικά, να τα στέλνει Ελλάδα, να είναι εμπιστοσύνης και πολύ βασικό ο τρόπος πληρωμής να μην είναι κάρτα αλλά αντικαταβολή ή μέσω τραπέζης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.banzaieffects.com

 

Είναι έμπιστοι και έχουν διάφορους τρόπους πληρωμής. Ο καλύτερος τρόπος κατά τη γνώμη μου (και χωρίς επιβάρυνση) είναι πληρωμή με χρεωστική κάρτα (αυτή που χρησιμοποιείς για να κάνεις ανάληψη από ΑΤΜ). Απλά βάζεις τα χρήματα στον λογαριασμό σου και αυτοί κάνουν τη χρέωση... Τώρα αν έχεις και κάποιον λογαριασμό αποκλειστικά γι' αυτή τη δουλειά έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μόλις κατάφερα να έχω πάλι δίκτυο. Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση θα μπω τώρα να το τσεκάρω.

 

Αν έχει και κάποιος άλλος καμιά άλλη ιδέα ας τη ρίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες κι αυτά:

 

http://www.tube-town.net/ttstore/

http://www.rockinger.com/index.php?page=SN_Home

 

έχω αγοράσει (όπως και πολλοι άλλοι) κι από τα δύο χωρίς πρόβλημα - με πιστωτική βέβαια, αλλα αναφέρουν και πληρωμή μέσω τράπεζας. Ψάξε καλά στο noiz, θα βρεις ίσως κι άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου