Προς το περιεχόμενο

"Sunny" by trigga & kguitar


kguitar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα σας,

σας παρουσιαζουμε τη σπουδαιοτερη διασκευη που εγινε ποτε  ;D ;D του πασίγνωστου "Sunny".

 

Καλη ακροαση, λεπτομερεις προσεχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο παίδες. Πολύ πολύ καλό... Το μόνο που δεν με τρέλλανε είναι εκείνα τα "μπουζούκικα"... Αλλά εντάξει ούτε καν τα θυμάμαι...

Ποιος είναι ποιος;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον η σειρα εχει ως εξης:

 

μελωδια kguitar - μελωδια trigga

solo kguitar - solo trigga

και στο τελος μαζι

 

(μαλλον δικα μου ειναι τα μπουζουκικα ;D. Η αληθεια ειναι οτι το προτυπο μου ειναι ο Καραντινης ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωω ρισπεκτ καραντίνης.Χιώτης ποιοτητα ομως.Στο ακρωτήηηηηρι κι αποοοοψε ήρθα στο ταβεεεερνάααακι ναααα πιω κραααασι.Ωρε αγγελόπουλα ναπούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re trigga τι ηχο βγαζει αυτη η hag ρε???  τωρα η τρελο-boogie καμπινα φταιει,δν ξερω, αλλα εχεις εναν ηχο...σορρυ kguitar, αλλα ......

με τα παιξιματα καιαυτα δν ασχολουμαι...ειμαι υπερανω γενικα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

korg ax10 παπουφάνκ edition κατευθείαν με προσομοίωση tweed 410 ειναι.Καλα η hagstrom ρε φιλε δεν παιζεται απο ηχο σε μαγνήτη.Εμενα προσωπικα με ικανοποιεί παντου.Εχω δοκιμάσει 3-4 σκαφακια ως τώρα και σε ηλεκτρικο ηχο δεν γουσταρα τπτ οσο αυτην.(Εννοείται κ σε μανίκι οτι την καταβρίσκω).Στον ακουστικο τωρα δεν θα λεγα οτι την παλεύει και πολύ, ισως ειναι κ το οτι ειναι το 16ρι το σκαφος, περα απο το θεμα ξύλο και η flat χορδή.Οσα σκαφη δοκίμασα ειχαν roundwood 10ρες :P

 

 

Φκαριστούμε πολύ για το λογο τον καλό παιδες.Το επομενο θα ειναι και πιο μελετημένο κ απο τους δύο.Αυτο ηταν του κώλου σε προετοιμασία τελειως χύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Triggaκο και kguitar... 8)

 

Καταπληκτικοί! Απλά απολαυστικοί. Triggaκο ο ήχος σου φίλε μου τα σπάει απλά (χωρίς να υποτιμώ το δικό σου kguitar, απλά τον Γιώργο τον έχω ακούσει πολλές φορές στα clip του).

Έχω την εντύπωση πως κάθε φορά που ποστάρεις clip, ο ήχος σου καλυτερεύει και καλυτερεύει και παρακαλυτερεύει.! 8) Ακούγοντάς σε, σε δικά σου παλαιότερα clip και ειδικά στο ΝΟΙΖ Jam 1, έχω την εντύπωση πως εδώ είναι η καλύτερη χροιά που έχω ακούσει.

 

Το παίξιμό σου επίσης καλυτερεύει και ωριμάζει φορά με τη φορά. Ένα JAZZ clip 5λεπτο και ακούγεται τόσο ευχάριστα (μαζί με εσένα kguitar εννοείται). Σόλο μεστά, μετρημένα και ζυγισμένα θα τα έλεγα. Μελετημένα ρε αδερφέ.

 

Μπράβο ρε Triggaκο! :D Μπράβο και σε σένα kguitar! :D

Tο έχετε ρε παληκαρόπουλα! Just DO NOT STOP!!! 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλες και καλες οι ιδεες και των δυο,αλλα οχι κατασταλαγμενες.Μια ακομη version πιο δουλεμενη ισως?? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου