Προς το περιεχόμενο

"Sunny" by trigga & kguitar


kguitar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολλες και καλες οι ιδεες και των δυο,αλλα οχι κατασταλαγμενες.Μια ακομη version πιο δουλεμενη ισως?? ;)

 

Tι εννοεις ακριβως, γιατι κυριως αυτοσχεδιασμό κάνουμε.

Σιγουρα μπορουσαμε καλυτερα, αλλωστε το αναφεραμε παραπανω.

Ευχαριστουμε παντως για τα καλα λογια

 

και σε σενα elavd :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω "χτισιμο" του σολο με δομημενες φρασεις που να δινουν την αισθηση της πορειας προς μια ολοκληρωση.Αυτο που λενε στο Αμερικα build-up.Απο το πιο απλο στο πιο συνθετο,απο το "λιγο" στο "πολυ" κ.ο.κ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω "χτισιμο" του σολο με δομημενες φρασεις που να δινουν την αισθηση της πορειας προς μια ολοκληρωση.Αυτο που λενε στο Αμερικα build-up.Απο το πιο απλο στο πιο συνθετο,απο το "λιγο" στο "πολυ" κ.ο.κ...

 

Got you ;)

Το επομενο θα ειναι δομημενο καλυτερα (αν βρουμε χρονο ???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται δεν το γλιτώνουμε το δεύτερο κυργιάννη.Ακκόνισε την πένα σου και διαλιέχτιε τιπουτις μι προυουπτική να γκρατζανίσουμι πάλι.

 

Φχαρστούμι πιδια.

 

Ξερτι τι σκέφτουμι?Αφου του φτουράμι του ιγγλέζικου γιάτι ελκάβλι κ τζουτζουσέξμαν δεν κουρδίσετε κ σεις να το κάνουμε παρτουζέ ολέ το κομματι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερτι τι σκέφτουμι?Αφου του φτουράμι του ιγγλέζικου γιάτι ελκάβλι κ τζουτζουσέξμαν δεν κουρδίσετε κ σεις να το κάνουμε παρτουζέ ολέ το κομματι?

 

Αν περιμένετε από μένα να παίξω jazz, θα πρέπει να περιμένετε πολλάαααα χρόνια για αυτό...;D ;D ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε την τρελοπεντατονική σου την αρωματισμένη.Εχεις παιξει ωραια πραματα ανα καιρους μη μας καμεις τον δύσκολο γκαμηλιέρη του αιγαίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω μεγαλη προοδο νεε μου,ο ηχος σου εχει βελτιωθει παρα πολυ  απλα γιατι εχεις προχωρησει ως παικτης ;)

αντε σε λιγο θα  σε γραψω και σε κανονικο στουντιο για να βγαλεις και εσυ μια ...πλακα και να σε καμαρωσουμε σουπερ σταρ!  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λιγο καιρο, μετά το χριστούγεννο, θα παιξουμε στην γιορτη του ωδειου οπως περυσι αν θυμάσαι.Εχω σκοπο να τα συγκρίνω κ να δουμε το πέρισυ με το φετος.1 χρόνος ακριβώς απο κει που δεν ήξερα τι είναι η πεντατονική καλα καλα που εχω πάει.Πρέπει να κάνει δουλειά ο Jimmys o Brunos δε εξηγείται αλλιώς ;D

 

Παπουφάνκ ευχαριστώ για το λόγο, νομίζω ειναι κ η πρωτη φορα π κανεις τον κοπο να μου γράψεις σε κλιπάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου