Προς το περιεχόμενο

help PAYPAL !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω σκοπο να κανω καποιες αγορες απο internet και χρειαζομαι paypal

 

επιδη ειμαι εντελως ασχετος με τραπεζες , καρτες κ.λ.π

 

θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου πει ακριβως τι θα κανω για να μπορω να αγοραζω με paypal....

 

δλδ τι ακριβως καρτες πρεπει να βγαλω ..ποια τραπεζα εχει αυτες τισ καρτες...και μετα τι βηματα να κανω για να ενεργοποιησω λογαριασμο....

 

αναλυτικα παρακαλω γιατι ειμαι εντελως ασχετος..

 

8) ;D

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.paypal.com

 

ολες οι οδηγιες για το πως θα γινεις μελος υπαρχουν στο site.

 

Ολες οι πιστωτικες καρτες μπορουν να συνδεθουν με το Paypal,ρωτα την τραπεζα σου πως μπορεις να βγαλεις μια.

 

επισης μπορεις και ΧΩΡΙΣ πιστωτικη καρτα να εχεις paypal φτανει να "γεμιζεις" τον λογ/μο σου με εμβασματα απο τον κανονικο τραπεζικο σου λογαριασμο.

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Βγαζεις μια πιστωτικη καρτα (mastercard, visa) (νομιζω δεχονται και χρεωστικη στην paypal) που εχουν ΟΛΕΣ οι τραπεζες.

2. Κανεις εναν λογαριασμο στην Paypal και ακολουθεις τις (απλες) τους οδηγιες, συνδεοντας την καρτα ΣΟΥ με τον λογαριασμο ΣΟΥ στην Paypal.

 

Καλες αγορες

 

Α, καλο θα ειναι να ξερεις (λιγο καλα) Αγγλικα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξέρει κανείς αν πχ 

 

1. Αλλάξω κάποια στιγμή διεύθυνση, ή

 

2. Πάω από μια τράπεζα σε μια άλλη

 

μπορώ εύκολα να κάνω την αλλαγή στον paypal λογαριασμό μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

να ρωτησω και γω κατι....πριν 5-6 μερες εκανα μια αγορα απο musicstore...επελεξα τροπο πληρωμης paypal...στο λογαριασμο μου εκει βλεπω oti payment status: pending....αυτο ειναι τωρα για 5-6 μερες οπως ειπα...ειναι φυσιολογικο αυτο? φυσικα τα λεφτα υπαρχουν στην καρτα κανονικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Βγαζεις μια πιστωτικη καρτα (mastercard, visa) (νομιζω δεχονται και χρεωστικη στην paypal) που εχουν ΟΛΕΣ οι τραπεζες.

2. Κανεις εναν λογαριασμο στην Paypal και ακολουθεις τις (απλες) τους οδηγιες, συνδεοντας την καρτα ΣΟΥ με τον λογαριασμο ΣΟΥ στην Paypal.

 

 

3. Μολις συνδεσεις τον λογαριασμο με την καρτα, σου κραταει νομιζω γυρω στα 3 ευρω. Θα πρεπει να περιμενεις να σου ερθει η αναλυση της καρτας οπου θα σου εχει εναν 4-ψηφιο κωδικο. Αυτον θα πρεπει να τον χρησιμοποιησεις για να ενεργοποιησεις τον λογαριασμο οπου θα σου επιστραφουν και τα 3 ευρω. Αν δεν γινει αυτο δεν μπορεις να κανεις αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματι ειχε ερθει χαρτι με το 4-ψηφιο κωδικο...τωρα συνδεσα την καρτα μου...απλα δεν ηξερα οτι επρεπε να το κανω αυτο καθως ειχα ξαναψωνισει με paypal χωρις να κανω τιποτα τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου