Προς το περιεχόμενο

AC/DC live in ATHENS


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειπα κι εγω να μπω να πω τη γνωμη μου....αλλα βλεπω τα φτιαρια πηραν φωτια ε???

 

εγω περασα πολυ καλα παρ'ολη τη ταλαιπορια απο τη θεσσαλονικη και πισω....Καταπληκτικο show ( Το σχεδιασμό της σκηνής επιμελήθηκε ο Mark Fisher, παγκοσμίως γνωστός για τις δουλειές του όπως το The Wall των Pink Floyd, τις περιοδείες των Rolling Stones, U2, και άλλων μεγάλων καλλιτεχνών, αλλά και της Τελετής Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων του Πεκίνου και του Cirque Du Soleil!)

 

Αλλα δε μπορουμε αν δε βγαλουμε χολη εδω μεσα.....ε ρε Πεγκυ Ζηνα που σας χρειαζεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η συναυλία! Οι AC/DC σκανε στην σκηνη μετα φοβερής εισόδου,χαμος!

Ο θειος Angus παρ ολο της ηλικιας του δεν μας αφησε με παραπονο,μας εκανε να νιωσουμε κι εμας λιγο απο το μεγαλειο των εποχων του! Απλα φοβερος.O Brian ειχε αξιολογα φωνητικα. Η μπαντα ειχε ωραιο στυλακι γερο ροκαδων!

Παρ 'ολο που ημουν μεση ευχαριστηθηκα το Live χαρην τις μεγαλες οθονες που ειχαν στην σκηνη.

Τα πικροχολα σχολια ειναι για τους ψειρες.

AC/DC ρε γατακια :P  ;D ;D ;D

 

Υ.Γ: Ωραιο φιναλε τα πυροτεχνηματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περασα πολυ καλα παρ'ολη τη ταλαιπορια απο τη θεσσαλονικη και πισω..

 

Μεγαλη ταλαιπωρια! Ειναι δυνατον 9ωρες Θεσσαλονικη - Αθηνα και το αντιστοιχο... >:( Ντροπη τους, αλλη φορα θα παρουν απο τα αλλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη ταλαιπωρια! Ειναι δυνατον 9ωρες Θεσσαλονικη - Αθηνα και το αντιστοιχο... >:( Ντροπη τους, αλλη φορα θα παρουν απο τα αλλα..

 

8.5 ωρες ρε φιλε....νομιζα θα φτασω στις Μπαχαμες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχολια αρνητικα η θετικα δεν ειναι θεμα γκρινιας. Και το μονο που εχω να πω, περαν των οποιων αλλων πολυ θετικων σχολιων περι σκηνικης παρουσιας, κ.λ.π κ.λ.π κ.λ.π κ.λ.π ειναι ο οτι ο ηχος ηταν Τ-Ρ-Α-Γ-Ι-Κ-Ο-Σ. Απλα απαραδεκτος, σε οποιοδηποτε σημειο (στην προσπαθεια μου να ακουσω ΚΑΤΙ γυρισα ολο το ΟΑΚΑ) ο ηχος και οποιος εχει δει μεγαλες συναυλιες σε αναλογους χωρους στο εξωτερικο των u2, pink floyd κ.λ.π καταλάβαινει τι εννοω. Και ολα αυτα φυσικα εχουν σημασια για εναν που πηγε και για να ακουσει εκτος απο το να δει....

 

Ας ειναι καλα οι πιτσιρικες των πρωτων σειρων  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά την προσέξατε την τύπισσα που με το που την έδειξε το videowall ανέβασε την μπλούζα της (μόνο....)?

Μιλάμε για εξωπραγματικά γρήγορη αντίδραση

Ούτε πιλότος Formula 1 τέτοια αντανακλαστικά

Εύγε!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου