Προς το περιεχόμενο

AC/DC live in ATHENS


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα απεραντο μπαρ με 80.000 μεθυστακες μεσα (εμας) και τους "μπαρμπαδες" να μας υπενθυμιζουν "It's a long way to the top if you wanna rock 'n' roll"

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Και γιατί να μην ήταν οι Sex Pistols;  ???

 

 

.....απλά έχω μια τρελή απέχθεια για τους S.P.και τον Μ.McLaren.....υπο αυτό το πρίσμα λοιπόν θεωρώ πως πέρα από πανέξυπνη εμπορική ιδέα και στάμπα για τα μπλουζάκια του δαιμόνιου εγγλέζου και της τρελόγριας σχεδιάστριας φίλης του δεν υπήρξαν ποτέ ως μπάντα

.......εγώ είμαι με τους Νεουορκέζους ;)

 

 

......αλλά γενικά είναι ψιλοτραγικό να βλέπεις κάποιους κακόμοιρους να περιφέρουν το κουφάρι τους παριστάνωντας τα πανκ - οργισμένα είδωλα........άσε που ώρες ώρες τείνει να είναι ασέβεια προς κάποιους που δεν είναι πλέον σε αυτό τον κόσμο  :(

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα εσύ απλά εκφράζεις την γνώμη σου ενάντια στους SP σαν συγκρότημα εξ'ολοκλήρου, και όχι για το αν είναι ξεμωραμένοι ή όχι... ούτως ή άλλως ποτέ τους δεν το έκρυψαν ότι σκοπός τους με το reunion ήταν να μας παρουν τα λεφτά. Kαι πάλι υπογραμμίζω πως η προσωπική εντύπωση που είχα ήταν εντελώς αντίθετη, και θα με ενδιέφερε και να ακούσω τι γνώμη είχαν κι άλλοι που τους είδαν (εγώ τους είδα στο Βέλγιο - δεν ήταν να παίξουν και στην Αθήνα; )

 

Tώρα αν στο τέλος μιλάς για τον Βίσιους, ίσα ίσα που θα πρέπει να τον μισείς περισσότερο γιατί ειδικά αυτός τοποθετήθηκε εκεί από τον Μακλάρεν και την Γουέστγουντ επειδή ήταν κουλ πανκάκι κι ωραίο παιδί, κι ας μην ήξερε να σταυρώσει ούτε νότα, δημιουργώντας τεράστια προβλήματα στους άλλους με την ασχετοσύνη και το attitude του. Καλό παιδί, σύμφωνοι, αλλά τι να το κάνεις όταν σε παίρνουν άρον-άρον σηκωτό και σε πετούν στους καρχαρίες του σταρ σύστεμ; Επόμενο είναι να γίνεις μ*!#@κας, να αυτοκτονήσεις, να πεθάνεις από ναρκωτικά ή, συνήθως, και τα τρία μαζί.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ. Στον J. Beck θα πήγαινα με χίλια...

4 Ioυλίου  Royal Albert Hall...πάμε παρέα...έχω ήδη εισητήρια

 

(προς το παρόν παρήγγειλα το DVD για να διασκεδάσω τον πόνο μου που δεν ήμουν εκεί...)

Πολύ επικίνδυνο DVD...μπάσο παίζει αυτό το νυμφίδιο η Tall, και χαμογελάει συνέχεια στο γεροJeff που τα δίνει όλα! Πως να κρατηθεί ο άνθρωπος!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος παντου διαβαζω για καγκελα...τελικα απο τους 80000(αν ειναι)οι 50000θα ειναι καγκελο!!!αντε καλα να περασετε και ανεβαστε και ενα live report να ξερουμε γιατι δεν θα κοιμηθουμε εκεινη τη νυχτα απο αγωνια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα από πανέξυπνη εμπορική ιδέα και στάμπα για τα μπλουζάκια του δαιμόνιου εγγλέζου και της τρελόγριας σχεδιάστριας φίλης του δεν υπήρξαν ποτέ ως μπάντα

......αλλά γενικά είναι ψιλοτραγικό να βλέπεις κάποιους κακόμοιρους να περιφέρουν το κουφάρι τους παριστάνωντας τα πανκ - οργισμένα είδωλα........

+2112

στον bluezlick ειπαμε οτι πληρωνουμε δικαιωματα οταν το γραφουμε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+2112

στον bluezlick ειπαμε οτι πληρωνουμε δικαιωματα οταν το γραφουμε αυτο?

 

NAI!  :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου