Προς το περιεχόμενο

AC/DC live in ATHENS


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α καλά θα γινει χαμός. Ήδη από τώρα προβλέπω Πέμπτη-Παρασκευή να αρρωσταίνω και να μην πάω για δουλειά (αχεμ - επαρχία γαρ). Θα πάρω και το φίλο μου τον Kultura να παμε κι ας ειναι κουλτουριάρης και ακούει μόνο acid τζαζε.

 

Τι σκατά κουλτούρα, άμα δεν κάνεις και λίγο head banging; Φύγαμε!

Να συνατηθούμε την Τετάρτη, να με κολλήσεις, για να μην πάω και σχολείο... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι πρέπει να μαζευτούμε όλοι μαζί και να γράψουμε μία επιστολή στον προθυπουργό στην οποία θα ζητάμε το συγκεκριμένο τριήμερο (τετατη-πέμπτη-παρασκευή) να ανακηρηχθεί εθνική εορτή. Ούτε δουλιές, ούτε σχολεία ούτε τίποτα! ;D ;D

Να δείτε πάντως πο θα γλυκαθούν και οι AC\DC και θα έρχονται Ελλάδα κάθε χρόνο πλέον. Μπορεί να είναι και για διακοπές (δεν ξέρω) αλλά θα έρχονται :P :P

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

beer tender με τροφοδοσια απο 9voltes σε τσαντα polo κρεμασμενη

στην πλατη και απευθειας συνδεση με σωληνακι με το στομα μου!!!!

κατω απο τον angus εννοητε!!!!!!!!!!!!

αν δειτε κανα τετοιο τυπο εγω θαμαι!!!χεχεχεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά βρε μη βαράτε, φανατικοί είμαστε και μεις :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=QE543bSXVJU

 

Άντε να'ρθει η ώρα

 

Το ξέρω ότι θα σας βγάλω από τα ρούχα σας, αλλά κατά τη γνώμη μου αυτή είναι η καλύτερη εκτέλεση του "You Shook Me..." ever:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FONt47Z0KZg&feature=related&fmt=18

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι θα σας βγάλω από τα ρούχα σας, αλλά κατά τη γνώμη μου αυτή είναι η καλύτερη εκτέλεση του "You Shook Me..." ever:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FONt47Z0KZg&feature=related&fmt=18

:o :o :o :o :o :o :o

Δεν ειμαι κολλημενος...αλλα φιλε μου

-666.666.666.666.666.666.666.666.666

 

Η Celin και η Anastacia ειναι καλες για αλλα πραγματα...

Αυτο που κανουν δεν θα το πω ιεροσειλια (και ας ειναι...) αλλα ΑΗΔΙΑ!!Το κομματι ειναι βρωμικο ροκ του δρομου..Μεσ την τρελα και την αλητεια καμια σχεση δηλαδη με τις πριμαντονες μας...ωραιες φωνες δεν λεω αλλα στα αυτια μου ειναι σα να ακουω enter sandman απο ονιραμα...Το κομματι θελει λασπη θελει ac dc απλα...

Leo I 'm Suhr Tom Anderson has a Gibson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε διαγράψτε το κλιπ, θα το δούνε οι AC/DC, θα στραβώσουν ανεπανόρθωτα και δεν θα έρθουν ποτέ(ς) τους.  :P

 

 

Edit:

 

:o

 

Παναγία μου! Τώρα είδα και τη Shakira με το Back In Black! Παω να αυτοκτονήσω σνιφάροντας τη ζάχαρη άχνη από όλους τους κουραμπιέδες στον τοπικό Τερκενλή!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε διαγράψτε το κλιπ, θα το δούνε οι AC/DC, θα στραβώσουν ανεπανόρθωτα και δεν θα έρθουν ποτέ(ς) τους.  :P

 

 

Edit:

 

:o

 

Παναγία μου! Τώρα είδα και τη Shakira με το Back In Black! Παω να αυτοκτονήσω σνιφάροντας τη ζάχαρη άχνη από όλους τους κουραμπιέδες στον τοπικό Τερκενλή!

 

Jasse ΣΕ ΝΙΩΘΩ!!!

Ηταν το πρωτο πραγμα που μου περασε απ το μυαλο...μπορει να πνιγω και στο σιροπι απ τα μελομακαρονα...

Leo I 'm Suhr Tom Anderson has a Gibson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To back in black από Shakira το έχω δει πέντε έξι φορές... Μόνο την τελευταία κατάφερα να την ακούσω... Τις υπόλοιπες απλά την έβλεπα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου