Προς το περιεχόμενο

Joe Satriani - A Door Into Summer


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πρόλαβες Πάνο!  ;)

Το άκουγα το πρωί και σκεφτόμουν να ανοίξω ένα θέμα αλλά δεν πρόλαβα τελικά.

 

Προσωπικά μου άρεσε πολύ το κομμάτι. Ωραίος ήχος και καταπληκτικό παίξιμο (όπως πάντα άλλωστε).  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, τον αγαπάω τον Joe, αλλά δεν σας φαίνεται πλέον - ή μάλλον εδώ και χρόνια - ότι παίζει τα ίδια και τα ίδια;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, τον αγαπάω τον Joe, αλλά δεν σας φαίνεται πλέον - ή μάλλον εδώ και χρόνια - ότι παίζει τα ίδια και τα ίδια;

Ναι, αλλά είναι ο Joe    ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι, αλλά είναι ο Joe    ;)

Εμένα πολύ μου άρεσε το κομμάτι κι ας μην ήταν και το Surfing with the Alien ή το Summer Song,κλπ κλπ.

 

*Τα ίδια λέω και εγώ για τον Yngwie και με βρίζουν οι πάντες! ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, τον αγαπάω τον Joe, αλλά δεν σας φαίνεται πλέον - ή μάλλον εδώ και χρόνια - ότι παίζει τα ίδια και τα ίδια;

Όταν δοκίμασε κάτι καινούριο με τον Engines of Creation, είχε παταγώδη αποτυχία (προσωπική άποψη) πέραν ελαχίστων εξαιρέσεων. Οι οποίες εξαιρέσεις ξεχώριζαν επειδή έμοιαζαν με τα παλιά του.  :D

 

Δεν ξέρω, μπορεί το στυλ να είναι παρόμοιο αλλά that' s Joe και γι' αυτό τον αγαπάμε.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο, τρομερός ήχος ρε που@@2μου!!!

 

 

Ρε παιδιά, τον αγαπάω τον Joe, αλλά δεν σας φαίνεται πλέον - ή μάλλον εδώ και χρόνια - ότι παίζει τα ίδια και τα ίδια;

 

Σαν τι άλλο να παίξει ο Satriani;  ;D  ότι ήταν να παίξει το έπαιξε με το παραπάνω και απλά τώρα πιστεύω βγάζει δισκάκια γιατί απλά γουστάρει τη μουσική και πάνω απ' όλα εμπλουτίζει τα live του με καινούργια τραγούδιa, τώρα το ότι δεν απομακρύνεται από το στάνταρ ύφος που έχει κατ' εμε καλά πράττει διότι σε αυτή την ηλικία μπορεί να αρχίσει τις πατατιές όπως πολλοί άλλοι... ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου