Προς το περιεχόμενο

AC/DC live in ATHENS


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς ΟΛΟ το rhythm section των ACDC μαμάει... Απόδοση για σεμινάριο. Και όποιος θεωρεί εύκολο το feeling των κομματιών... ας δοκιμάσει να παίξει μερικά riffs και ας προσπαθήσει να 'κρίνει' τον ρυθμό του μετά... Θα γελάσει κάθε πικραμένος...

Εμενα μου λες?

Τα εχω για μαθηματα σε rhythm για το δεξι χερι.

Μεχρι να καταλαβουν τι παιζουν και πως να τα παιξουν σωστα και με groove φτυνουν αιμα στη μελετη.  ;D

Μετα η κλασικη φραση "νομιζα οτι ηταν ευκολα"  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

We salute you ρε AC/DC. Μακάρι να ήμουν Αστραλός να τους έβλεπα συνέχεια από μικρός. Εκεί τουλάχιστον μπορείς να πουσάρεις και εναν κατοστάρη Marshall να νιώσεις, το 95% της χώρας είναι ακατοίκητο και ο μόνος ανταγωνισμός είναι τα Didgeridoos των aboriginal - no contest ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω με τον σπυρο!!!!!!!! θεοι!!!!!!!!!

 

Θ Ε Ο Ι

 

 

υγ και με lem να παιζαν δεν θα ειχα παραπονο για τον ηχο

υγ2 @ogunsoto9  μη τα λες αυτα ρε, θα σπασουν δαχτυλακια καλομαθημενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη συναυλία είχε πολλούς 35ρηδες έως και 55ρηδες. Εμείς αν με το καλό γίνουμε 50ρηδες τι θα βλέπουμε live.....?  :(

Μάλλον (ατυχώς) DVD από παλαιά live

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που ειμαι 37 και εχω δει τους περισσοτερους κλασικους ροκαδες....δυστηχως οι νεοτεροι θα επισκεποτνται τιε εκθεσεις τυπου μουσειο Ελβις για να παρουν τζουρες απο το παρελθον.

 

οπως και να εχει ομως η καθε γενια εχει την μουσικη και τα ειδωλα της....ολο και κατι αξιολογο θα υπαρχει να δουμε στο μελλον ... η μουσικη εξελισεται και δε σταματα ποτε.

Ας μην κολαμε στο παρελθον δεν ειναι ολα τα παλια καλα ...απλα ειναι αυτα με τα οποια μεγαλωσαμε εμεις....και εγιναν δικα μας οπως οι παλαιοτεροι ακουγαν Ατικ πχ...και ελεγαν αυτοι για τους νεους μαλιαδες και και και.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη συναυλία είχε πολλούς 35ρηδες έως και 55ρηδες. Εμείς αν με το καλό γίνουμε 50ρηδες τι θα βλέπουμε live.....?  :(

 

Τους..... Radiohead

 

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώτω νομίζω ότι ο Βrian δεν τραβάει πια. ???

 

Εχει πεσει πολυ !!  Σκεψου ομως !!!  1 ηλικια 2 οτι παιζει καθε μερα σε αλλη χωρα με την ιδια ενταση !!

και μενα με χαλασε το οτι δεν τραβαγε και δεν μπορουσα σε φασεις να καταλαβω ποιος λεει το σωστο στιχο εγω ή αυτος χεχεχεχεχεχεχεχε Αλλα στην τελικη μια χαρα τα πηγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου