Προς το περιεχόμενο

AC/DC live in ATHENS


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαγκες, it's a Long Way to The Top If You Wanna AC/DC....

 

Οι υπολοιποι ξυδακι

 

(ΥΓ. Ο ηχος οντως θα μπορουσε να ειναι καλυτερος αλλα αυτα εχουν οι ανοιχτες συναυλιες)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοπηκαν συνολο 83000 περισεψαν περιπου 15000 (απουλητα) επομενως περιπου 50000.............

 

Η κάποιο απο τα δύο νούμερα είναι λάθος... ή έχεις καιρό να κάνεις πράξεις... :p

 

Πάντως πραγματικά άξιζε καθε ευρώ το χθεσινό live και σχετικά πίσω που ήμουν, ο ήχος κάθε άλλο παρά κακός ήταν! Τα πάντα άκουγα πεντακάθαρα (όλα τα απίστευτα πράσινα του Angus!!! but... thats the way I wanna RnR!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60.000 ειπαν στις ειδησεις....αλλα απο την αλλη ειδησεις ειναι αυτες οποτε δεδομενη η αμφιβολια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μερικες πληροφοριες για το συστημα του Black Ice Tour εδω

 

http://www.omikroncontrol.gr/Index.asp?C=64&A=414

 

Εμενα παντως μου εκανε εντυπωση πως ο ΜΟΝΟΣ με ear monitor ηταν ο Brian Johnson. Πως την παλευε o Angus και πηγαινε πανω κατω και δεν τον επιανε η "καθυστερηση". Ο κερατουκλης...

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι τρελός fan των AC/DC - αν και έχω ακούσει αρκετά, οφείλω να ομολογήσω ωστόσο ότι ανεξαρτήτως ήχου κτλ οι τύποι είναι πόρωση, όπως πόρωση ήταν και το σκηνικό και οι marshall wall πάνω του. Από πλευράς show νομίζω ότι ήταν ότι καλύτερο έχω δει. Για 45.000 εισιτήρια άκουσα, λίγα για μια τέτοια μπάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου