Προς το περιεχόμενο

AC/DC live in ATHENS


vs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κ ποιοί το γουστάρανε δηλαδή;;;

 

οι dragonforce στην μαλακασα το 2005! Βεβαια ο ιδιος ο τραγουδιστης πετουσε νερο οποτε τα αντιποινα δεν το πειραξαν πολυ  :P

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ θυμάμαι τα μπουκάλια που ρίξανε οι "μια χαρά" οπάδοί στους "κάφρους" Crade of Filth στο rockwave το 2001.

 

Δε νομίζω ότι ήταν λόγω καφρίλας του συγκροτήματος!  :o ;D ;D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν το είπα ότι τους τα πετάξαν επειδή είναι κάφροι οι COF, απλά ειρωνικά τους χαρακτήρισα κάφρους εν αντιθέσει με τους μια χαρά οπαδούς που πέταξαν μπουκάλια, όπως πολύ σωστά ανέφερε ο spiretos, επειδή εμφανίστηκαν μετά τους Savatage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη συναυλια των POLICE ποιος την θυμαται?

Μεχρι και σε dvd εεε σορυ βιντεοκασετα (δεν υπηρχε τοτε το dvd) που βγηκε γιναμε ρεζιλι διεθνως, "around the world" νομιζω λεγοταν, δειχνε την στιγμη που σταματανε το λαιβ και πανε στα καμαρινια βριζοντας.

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο να τη θυμάμαι, αλλά φαντάζομαι. Έχουμε τέτοιες ικανότητες, επίσης μιας κ το θυμήθηκα από τον μεγάλο Pratchett,

 

Irony is not something made out of iron... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toυς ΑC/DC τους αντεχω μονο σε μικρες δοσεις. *Εκφορα Γεωργιου* - "Κουραααζουν!".

Αληθεια ο Brian τραγουδουσε ολη την ωρα με τη βραχνη τη φωνη? Και εμεις τι κοινο ημασταν? Θα τους μεινουμε αξεχαστοι οπως μας εμειναν αυτοι?  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

εγω ειχα πιασει καγκελο στν συναυλια,επιασα και γομενα στν συναυλια,ακουγα τν angus καρφι απο τν  marshall.....τ αλλο ν ζητησει κανεις?

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τ αλλο ν ζητησει κανεις?

σορυ για το οφτοπικ, αλλα εγω χωρις να θελω να γινω πλεονεκτης, ευκολα θα ζητουσα να κατασχεθουν τα πληκτρολογια απο οσους γραφουν το ''στην'' σαν ''στν'' το ''τον'' σαν ''τν'' και αλλα τετοια ακαταληπτα, μπας και ηρεμησουμε!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου