Προς το περιεχόμενο

Rock festival στα Ιωάννινα...


JAM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kostas iatrellis' date=' αν κρίνω από το avatar, πιστεύω ότι θα πρέπει να σκεφτείς σοβαρά να πας μία από Γιάννενα. Πιστεύω θα είσαι περιζήτητος. Νομίζω ότι ξέρω και κάποιον που είναι από τώρα πρόθυμος να σε φιλοξενήσει κτλ. χεχεχε

:lol: :lol: :lol:[/quote']

ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ!!! :D:D:D

Κώστα το έχω σκεφτεί πολλές φορές αυτό αλλά, θεωρώ ότι είναι λίγο "κλέψιμο" να βγαίνεις να παίζεις με προηχογραφημένα πράγματα σε PC...Έτσι δεν είναι? Πιστεύω ότι θα μας πάρουν με τις πέτρες...

Οι υπόλοιποι τι πιστεύετε σχετικά με αυτό το θέμα?

 

Y.Γ.

Φίλε evald τι πακέτο είναι αυτό με τους πληκτράδες στα Γιάννενα...

Τι έχετε πάθει όλοι με το nickname μου και τον αναγραματίζετε? Eίναι elavd και όχι evald !!!

Link 1

Link 2

 

:lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους.

φιλε elavd ποιοι ειναι οι δυο πληκτραδες στα γιαννενα που αξιζουν?δεν πιστευω να ειναι ο ενας εξ'αυτων ο "τσε πειναλα"?μην τρελλαθουμε κι'ολας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τσε πεινάλα" ??? ..........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα... υπάρχει κάτι τέτοιο? Υπάρχει άνθρωπος που τον φωνάζουν έτσι;......

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω elavd!!!ο τσε πειναλα αγαπητοι φιλοι και φιλες ειναι ενα ατομο στο οποιο τρεφω ιδιαιτερη αντιπαθεια!!προκειται για ενα ελεεινο και ποταπο γυμνοσαλιαγκα,σαν αυτους που ποζαρουν πρωτη μουρη στο fear factor,μονο που αυτος δεν τρωγεται με τιποτα!!!!πολυθεσιτης μουσικος, εχει παρει επ'ωμου ολες τις δουλειες στα γιαννενα με τρελο γλυψιμο και απολυτη υποταγη στους εκαστοτε ιδιοκτητες!!!και φυσικα φροντισε να διαβαλει τη θεση μου σε ενα μαγαζι που δουλευαμε στα γιαννενα με τον elavd.ομως ρε φιλε δεν μου απαντησες.ποιοι ειναι οι καλοι πληκτραδες στα γιαννενα?sorry για το ερειστικο υφος αλλα τα εχω παρει κρανιο απ'οτι ολοι καταλαβατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spapioan το γεγονός ότι είναι όπως είπες πολυθεσίτης μουσικός (και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι αυτό ΟΝΤΩΣ δεν είναι σωστό) δεν πιστεύω πως τον μειώνει ΩΣ μουσικό.

¶σχετα με το τι γνώμη έχω για το άτομό του, θετική ή αρνητική, πιστεύω ότι θα ήταν κακία να πει κανείς ότι είναι κακός μουσικός...

 

Ο καλύτερος πληκτράς που ξέρω αυτή τη στιγμή στα Γιάννενα είναι κατά τη γνώμη μου ο Ορέστης που παίζει με τον Γάκη/ Βob-a-bit κλπ κλπ (άλλος πολυθεσίτης μουσικός)

 

Αλλά όπως είπα και στο προηγούμενο post μου, ΕΣΥ εγκατέλειψες το HALL OF FAME of Keyboard Players των Ιωαννίνων και "ξενιτεύτηκες" στας Αθήνας...:(

 

ΥΓ Τι μου θύμισες τώρα με το "Τσε Πεινάλα"... Τη φάση με το ΑΖΑΧ!!! ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ :D:D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτασε η στιγμη να βγαλω το kurzweil μου στις πιστες της πρωτευουσας!!!!ειναι μαγκια να εισαι πολυθεσιτης μουσικος αλλα αφιλοκερδως.οχι να τα παιρνεις απο δεκα μεριες και το σημαντικοτερο να τα παιρνεις απο καποιον (εμενα) που ζει αποκλειστικα απο αυτη τη δουλεια και μονο και δεν ασχολειται με μαθηματα,ωδεια και λοιπες παπαριες αλλα μονο με νυχτα.τετοιες συμπεριφορες αποτελουν γυφτια αισχιστου ειδους.το μελλον θα με δικαιωσει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου