Προς το περιεχόμενο

Mackie 1402 VLZ3


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά σε λίγες μέρες θα είμαι κάτοχος ενός Ensoniq Ts-10, έχω ήδη ένα sound module το Roland Jv-1080 και μιας και μαζεύω εξοπλισμό για ένα home studio που ετοιμάζω. Σκέφτηκα να πάρω αυτή την κονσόλα http://www.thomann.de/gr/mackie_1402_vlz3.htm μιας και ακούω καλά λόγια και σε μαγαζιά αλλά και στο internet. Πιστεύω πως οι εισόδοι είναι αρκετοί. Τι λέτε να προχωρήσω?

 

Να συμπληρώσω πως εκεί θα συνδεθούν και τα εξής (1 μικρόφωνο, 2 monitors και 1-2 synths σίγουρα ακόμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, ας απαντήσουν και μερικά παιδιά ακομά! Εγώ για τις εξόδους προβληματίζομαι, αν και νομίζω ότι φτάνουν. Για πείτε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν τα κανάλια σού φτάνουν και περισσεύουν.4 TRS και 4 stereo μια χαρά φαίνεται.Αν αργότερα θελήσεις κι άλλα όμως ξανασκέψου το λίγο.

 

Έχω την 1642 VLZ Pro όπου εκτός από την πολύ καλή ποιότητα ήχου,σού δίνει και 8 direct outs+8 sub outs που την κάνει ιδανική για χρήση studio.

Αν σε παίρνει οικονομικά,αγόρασε κάτι τέτοιο.Κοστίζει τα διπλά και βάλε βέβαια(κάπου 800 νομίζω) απ' αυτή που ενδιαφέρεσαι,αλλά θα σε γλυτώσει από πολλούς μπελάδες στο μέλλον.

Όταν πρωτοβγήκε στην αγορά,κόστιζε 1,500€.Τα έδωσα και δεν το μετάνοιωσα!Καλή τύχη. :)

moto perpetuo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο φίλε για αυτό προβληματίζομαι, γιατί έχω σκοπό να αποκτήσω και άλλα synths στο μέλλον και δεν θέλω να πάρω κονσόλα για μετά να μπαίνω σε διαδικασίες πώλησης! Υπάρχει καμία εξίσου ποιοτική λύση με πιο λύγα χρήματα και πολλές εισόδους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο φίλε για αυτό προβληματίζομαι, γιατί έχω σκοπό να αποκτήσω και άλλα synths στο μέλλον και δεν θέλω να πάρω κονσόλα για μετά να μπαίνω σε διαδικασίες πώλησης! Υπάρχει καμία εξίσου ποιοτική λύση με πιο λύγα χρήματα και πολλές εισόδους?

 

Kοίτα τις Soundcraft Spirit, Μ8 και Μ12. Έχουν ό,τι θέλεις ΚΑΙ direct outs.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι soundcraft κονσόλες υστερούν σε ποιότητα από τις mackie? Φίλε είδα πάντως τις soundcraft και φαίνονται καλές, αλλά ποια να διαλέξω m8 ή m12?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pws leme mercendes bmw?? mackie soundcraft!!! και οι δυο ειναι απο τις καλυτερες εταιριες..

οποια κονσολα ειχα soundcraft ειχαν γαμω τις ποιοτητες!!!

psycho beatsssssss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου