Προς το περιεχόμενο

help για καρτα ηχου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

audiophile 2496 (ή την καινουργια δε θυμαμαι πως λεγεται ) και θα σου μειινουν λεφτα και για σουβλακια :lol: . γραψε audiophile 2496 στο ψαχτηρι του noiz και θα βρεις αρκετα θεματα που ασχολουνται με αυτην

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα γραψε λαθος ακυρωσε τα σουβλακια , θα χρειαστεις και προενισχυτη μικροφωνου , και προενισχυση για την κιθαρα (για καλυτερα αποτελεσματα) .

υπαρχουν φτηνες λυσεις μην ανησυχεις ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας γνωστος μου πηρε το FastTrack USB της M-Audio (150 ευρω αν θυμαμαι καλα) και ηταν μια χαρα, σε σχεση με την τιμη του. Αν θελεις να ηχογραφησεις με πυκνωτικο μικροφωνο ομως, δεν εχει phantom power οποτε δεν θα σου κανει...Ριξ'του μια ματια, εχει και μερικα εφε για κιθαρα. Μην περιμενεις τιποτα σαν το Amplitube βεβαια, αλλα εχουν πλακα![/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είναι η απλούστερη λύση για τον κιθαρίστα νομίζω.

Καρφώνεις την κιθάρα και ένα μικρόφωνο και είσαι έτοιμος.

Δες εδώ. Βέβαια μπορεί και να την κερδίσεις αν συμμετάσχεις στο διαγωνισμό μας.em.icon.wink.png

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yameth μετα μπορω να παρω και να βαλω μια κονσολα ή ενα μικτη και να δουλευω απο εκει.εεε?φυσικα και εχω παρει μερος αλλα ποτε ειναι η κληρωση ????

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου