Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για ΜΑΒ Guitar (Michael Angelo Batio)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά σε όλους παιδιά.

 

Εχει κανένας άποψη για την συγκεκριμένη κιθάρα;http://www.beyondeleven.com/Dean-Michael-Angelo-Batio-Signature-Armored-Flame-p/dean-mab1-michael-angelo-batio.htm

Απο εμφάνιση είναι super (για τα δικά μου γούστα πάντα).Σαν όργανο όμως γενικότερα;

 

Ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

MachnikMAB8.jpg

 

Αυτη εδω ειναι σουπερ ρε ντιμη.Με αυτη θα πιάνεις λιγο μεγαλύτερο τεμπο απο την αλλη.Ασε που εχει και φωτάκια, που το πας αυτο.Συνδιαζεται οπως βλέπω κ με βερμαχτ με φινιρισμα και γυαλάδα. :P

 

 

Υ.Γ.Δεν ξερω για αυτο που ρωτας αλλα τη βλέπω πολύ φονική κιθαρα.Θα λεγα για σιγουρια να πάρεις κανα μωρο απ την πρωτη σελιδα στο βιντεο για την NAMM.Τι μεταλοκοριτσάρες ειναι αυτες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα προχτές στο νάκα στον πειραιά και την είχε νομίζω 1900. Η κιθάρα μου φάνηκε πολύ μικρή για κάποιο λόγο και το paintjob υπερβολικό. Με τόσα λεφτά παίρνεις carvin φτιαγμένη στα μέτρα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόσα λεφτά παίρνεις carvin φτιαγμένη στα μέτρα σου...

Πολυ σωστος. Εξαλλου δεν ειναι και τοσο χαρακτηριστικο signature μοντελο, δηλαδη δεν ειναι αντιγραφο καποιας κιθαρας που χρησιμοποιει σχεδον αποκλειστικα στις εμφανισεις του. Ετσι νομιζω τουλαχιστον, δεν εχω ασχοληθει καθολου με τον συγκεκριμενο...

 

Ας κανω και τη βλακεια μου...

7062d64d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα, θεος!  :D

παντως απο μουρη σκιζει η κιθαρα, το παλιο μοντελο κυριως, αλλα αν εχει οντως τοσα δεν νομιζω να την χτυπαγα... δεν ξερω και τι λεει ως οργανο... ο μπατιο ως κιθαριστας ειναι απαραδεκοτς παντως, ειδικα στις παλιες μερες μου αφηνε μονο οτι ηταν πανω απο 5 κιλοχερτζ στη κιθαρα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδιά εγώ λέω για την κιθάρα που έχω δώσει στο link.

Οχι για τα τέρατα τα άλλα τα οποία δεν θα έπερνα ούτε τζαπέ!!!

Την έχουν 1200$ στο ebay.

Δεν με ενδιαφέρει αν είναι του Michael Αngelo.Δεν είναι αυτό που με έκανε να ενδιαφερθώ.Απλά την είδα και μου άρεσε και γι' αυτό ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά οι Dean κατά την ταπεινή μου γνώμη μαγκιά κλανιά κι'ο κώλος καυσαέριο που λένε στο χωριό μου. Με όσες έχω παίξει αυτό εισέπραξα (Schenker, Dime, Razorback, EVO, Cadillac). Εντάξει θα μου πεις οι EVO και η Schenker

που δοκίμασα ήταν τα φτηνά μοντέλα αλλά η Razorback ;

Αν είναι να αγοράσεις μόνο USA από USA γιατί λένε στα χαρτιά USA, αλλά να είναι καλά η Korea...και νομίζω πως αυτές έρχονται στην Ευρώπη.

Το λέω γιατί είχα, επικοινωνία μαζί τους και μου γράψανε χοντρά χοντρά ότι πουλάνε ότι τους στέλνουν από το εργοστάσιο οι σχιστομάτηδες. To custom shop δεν είναι και τόσο custom τελικά  :-\ :-\

 

Απο κει και πέρα Soltero και Cady. Οι υπόλοιπες, άλλα μοντέλα είναι υπερεκτιμημένα άλλα αδιάφορα, ανεξαρτήτως τιμής και σχεδίου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ 10 bouzoukleri.

Οι dean ως τα 1500€ και του batio που παίζει στα 2000€ περίπου, είναι κορεάτικες. Αν δείτε στο site  τις τιμές των οριτζινάλε USA, θα δείτε ότι το παιχνίδι το έχουν χάσει. Ζητούν από 3000+ για τα στανταρ μοντέλα τους, λες και σου δίνουν κανά σουπερ ντουπερ καστομ όργανο, ή λες και γράφει gibson στο headstock.

Πανάκτριβες κιθάρες. Μάλλον κάτι ήξερε ο dean zelinsky που έφυγε και έφτιαξε άλλη εταιρία

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου