Προς το περιεχόμενο

LINE 6 POD X3 θελω να παω στα βαθια


jtsili

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το αγορασες απο Ελλαδα ο αντιπροσωπος ειναι υποχρεωμενος βασει του κοινοτικου δικαιου να σου δωσει ΕΛΛΗΝΙΚΟ μανουαλ.

δυστυχως το πηρα απο γερμανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως γενικα καλο θα ηταν οι "πρωταρηδες" να μην πανε κατευθειαν σε πραγματα οπως Χ3 γιατι ερχονται αντιμετωποι με παραγοντες και ορους που δεν εχουν ξανα-δει-ακουσει (και ισως και ποτε να μην...) και με πολυχρηστικοτητα κουμπιων και παραμετρων. Καλυτερα ενα ενα πεταλακι με 2, το πολυ 3 κουμπακια επανω ωστε να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ καθε φορα τι γινεται.

Και μπανιο που μαθαινεις, πρωτα με μπρατσακια κανεις, αλλιως ΜΠΛΟΥΜ

 

Οσο για το οτι δεν ξερεις αγγλικα, δυστυχως (η ευτυχως) με το "αθλημα" που καταπιαστηκες θα πρεπει να μαθεις και μαλιστα ΚΑΛΑ

[

Φιλε playloud εχεις απολυτο δικιο 100% αλλα μου αρεσουν τα βαθια,και μου δινουν το κινητρο να δουλεψω περισσοτερο απο καθε αλλη φ

ορα και εκτος αυτου το Χ3 το πηρα και με σκοπο να βρω τον ηχο μου λογω των πολλων επιλογων , και για τα LIVE

Οσο για τα αγγλικα ........μου φαινονται πιο δυσκολα απο το Χ3 ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη τυχη τοτε, θα σου χρειαστει ;D

Ασχετο αλλα φιλε πολυ ωραια η μουσικη σου, ειναι παλιοροκιες ,λιγοι κανουν αυτο που κανεις εσυ μπραβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου